>> >> >>
کد کالا : 5100
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ابعاد دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 در حدود 140*65*175.5 سانتی متر است. مانیتور LCD دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100  پشتی دار می تواند زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب را به نمایش در بیاورد و شما با توجه به اطلاعاتی که دریافت می کنید و برای اجرای تمرینات تان برنامه ریزی خوبی داشته باشید. زین دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 به صورت افقی تنظیم می شود و شما می توانید دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 را با توجه خصوصیات فیزیکی تان به دلخواه تنظیم کنید. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد. این دوچرخه ثابت پشتی دار دی اچ زد فیتنس است و وضعیت راحتی را برای ورزشکار در زمان رکاب زدن به وجود می آورد. 

این دوچرخه الکترومگنتی بوده و با استفاده از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 عضلات و ماهیچه های پاهایتان را تقویت کرده و به باسن خود فرم زیبایی نیز بدهید و به روند کاهش وزن و چربی سوزی نیز کمک کنید. زمانی که از دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 استفاده می کنید ضربان قلب تان افزایش پیدا کرده و با رکاب زدن منظم و البته سریع خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 موقعیت راحت تری برای نشستن و ورزش کردن دارد و با استفاده از دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 فشار زیادی به بدن او وارد نمی شود و در راحتی کامل می توانید تمرینات ورزشی خود را انجام دهید.

زمانی که از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 استفاده می کنید چربی های بد بدن و کلسترون خون تان به دلیل افزایش گردش خون در بدن تان از بین خواهند رفت. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. مقاومت دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 در سطوح مختلف قابل تنظیم است.

با استفاده از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 می توانید سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود را تقویت کرده و مانع به وجود آمدن بسیاری از بیماری ها شوید. وزن دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 در حدود 125 کیلوگرم است که می تواند به صورت وزن آزاد افراد مختلف از این دوچرخه ثابت استفاده کنند. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100  دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

مشخصات کلی
ابعاد دستگاه :
140*65*175.5 سانتی متر
وزن دستگاه :
125 کیلوگرم
تحمل وزن :
وزن آزاد
عملکرد :
الکترومگنتی
سیستم انتقال حرکت :
تسمه
نوع دوچرخه :
پشتی دار
تنظیم ارتفاع :
قابلیت تنظیم صندلی بصورت افقی
چرخ برای حمل آسان :
yes
تنظیم عمودی زین :
yes
تنظیم افقی زین :
yes
اطلاعات نمایشگر :
زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب
نوع نمایشگر :
ال سی دی
سازنده
برند :
دی اچ زد فیتنس
کشور سازنده :
تایوان مونتاژ چین
ضمانت ( گارانتی) :
1 سال و 5 سال خدمات پس از فروش
نصب رایگان :
yes
ارسال رایگان :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()