09377000080
سبد خرید 0
تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 19510

روئینگ RF مدل RF1042D

RF Rowing Machine RF1042D

قیمت : 40,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 40,000,000   (تومان)
˄˅

                                                                                                            

بررسی تخصصی و اجمالی

روئینگ RF مدل RF1042D وسیله‌ای ایدئال برای ورزش است. به کمک این مدل می‌توانید وزن کم کنید و به تناسب اندام برسید. روئینگ‌ها از ابتدا به این شکل نبودند. اولین نمونه‌های این دستگاه در سال 1950 اختراع شد و طرح‌های اولیه آن حالت چرخ لنگر (زنجیر و توپ) داشت.

طرز کار روئینگ به این صورت است که از یک زنجیر برای چرخاندن یک چرخ‌دنده که روی توپ قرار دارد استفاده می‌کند. تا این قسمت، رویینگ بسیار شبیه دوچرخه است. اما تفاوت اینجاست که این زنجیر به یک کابل کششی متصل شده که کاربر با کشیدن و رها کردن آن کالری می‌سوزاند.

ماشین‌های روئینگ طرح مشابهی دارند اما نوع مقاومت در آنها متفاوت می‌شود. برای مثال می‌توان آنها را در انواع مقاومت‌های هوایی، آب، مغناطیسی و هیدرولیکی پیدا کرد. استفاده از این وسیله بر افزایش قدرت عضلانی اثرگذار است و به بهبود شرایط قلبی و عروقی کمک می‌کند. این ابزار حتی برای استفاده افراد بیمار نیز مناسب است و در صورت تایید پزشک، به بهبود دامنه حرکت عضلات کمک خواهد کرد.

مقاومت روئینگ RF مدل RF1042D به صورت هوایی و مگنتی تعریف شده است. این وسیله از برق استفاده نمی‌کند و از این جهت بسیار مقرون به صرفه است. ورزشکارانی با وزن 160 کیلوگرم و کمتر می‌توانند به راحتی با این مدل تمرین کنند و وزن خود را کاهش دهند.

مانند همه تجهیزات هوازی این دستگاه روئینگ به نمایشگر LED مجهز شده که پارامترهای تمرین را به صورت لحظه به لحظه در اختیار فرد قرار می‌دهد. البته وجود نمایشگر در تجهیزات هوازی دیگر به عنوان یک مزیت محسوب نمی‌شود و برای ورزشکاران عادی شده است. دستگاه روئینگ RF به چرخ نیز مجهز شده تا به کمک آن دستگاه را به نقاط مختلف انتقال دهید.

مزایا

مثبت مقاومت هوایی و مگنتی
مثبت مانیتور LED
مثبت اطلاعات نمایشگر پارامترهای رایج تجهیزات هوازی
مثبت تحمل وزن 160 کیلوگرم
مثبت چرخ‌دار

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()