>> >> >> >>
کد کالا : 4570
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس دارای طراحی ارگونومیک است که برای آناتومی بدن شما بسیار مناسب می باشد. در این ماساژور 5 موتور ماساژور پرقدرت وجود دارد که این موتورها باعث ماساژ دادن بخش های مختلف بدن می شوند. این روکش در خانه نیز قابل استفاده است و فقط کافی است بندهای آن را به صندلی دلخواه خود متصل کرده و از ماساژور در خانه نیز استفاده کنید. این روکش صندلی ماساژور قادر است از پشت کمر تا نشیمنگاه را ماساژ بدهد و سبب آرامش کل بدن شما شود.

ماساژ این روکش به صورت ویبره ای باعث نرم کردن عضلات و از بین رفتن اسپاسم آنها می شود و از این طریق جریان خون در بدن افزایش بیشتری پیدا می کند و با گذشت ساعتی احساس درد و خستگی از بدن شما از بین خواهد رفت. جنس این روکش صندلی دارای کیفیت بالایی است که قسمت نشیمنگاه و پشت آن یک تکه است. این روکش را روی صندلی های راحتی نیز میتوان گذاشت و برای گردن و مهره های پشت به صورت لرزشی و ویبره ای ماساژ انجام داده، استفاده کرد.

همان طور که می دانید کمر از بخش های مهم بدن است که بر اثر کارهای روزانه بیشتر از سایر اعضای بدن خسته می شود. ابعاد این دستگاه 48*110 سانتی متر است در ماشین با کمک فندک ماشین نیز قابل استفاده می باشد. برای از بین بردن این خستگی و ادامه دادن فعالیت های روزانه زندگی یا باید مدتی به استراحت پرداخت یا به کمک وسیله ای روکش های ماساژ کم وزن حداقل قسمت های اصلی بدن را ماساژ داد. این دستگاه ماساژور ریلکس قابلیت شست و شو نیز دارد و می توانید در صورت لزوم آن را بشورید.

این روکش صندلی بخش پشت و زیرین کمر که بر روی صندلی قرار می گیرد را مورد ماساژ قرار می دهد و به وسیله ریموت کنترلی قابل تنظیم و کنترل است. این روکش با استفاده از فشار و شدتی که دارد می تواند ماساژ را به عمق بافت های بدن انتقال دهد و برای رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات بسیار موثر باشد و موجب آرام بخشی به تمام بدن شود. این روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس در قسمت کمر حرارت ایجاد می کند تا رگ ها و عضلات گرفته شده در قسمت کمر راحت تر درمان شوند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()