>> >> >>
کد کالا : 698
سایز :
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ست بلوز و شلوار پروچیستا زنانه طرح آندرآمور؛ مناسب برای بانوان خوش سلیقه جوان می باشد و با انتخاب این ست می توانید هر نوع رشته ورزشی را انجام دهید و در حین اجرای آنها نیز کاملا راحت باشید. این ست زنانه ورزشی دارای طرحی ساده بوده، کناره های بلوز، در قسمت آستین ها رنگ دیگری استفاده شده است. با پوشیدن شلوار این ست ورزشی به راحتی حرکت های کششی متفاوت را بدون هیچ مانعی اجرا نمایید، زیرا جنسی کشی و انعطاف پذیر دارد.

هنگام خرید پوشاک مناسب برای تمرینات روزانه خود باید به مواردی از جمله نوع جنس لباس، میزان راحتی در تن و همچنین زیبا نشان دادن اندام حین پوشیدن به خوبی دقت نمایید. لباس های ورزشی های تمام نخ یا نخ پنبه، بهترین جنس برای انجام دادن ورزش هستند. این ست زنانه بسیار راحت و شیک است و برای بانوان خوش پوش بسیار مناسب می باشد. جنس فوق العاده این ست ورزشی به گونه ای است که سریع چروک نشده و ظاهر زیبای خود را حفظ خواهد کرد. انتخاب لباس مناسب بسیار اهمیت دارد مخصوصا اگر بخواهید لباس ورزشی انتخاب کنید.

لباس مناسب برای ورزش حتی بر روی بالا رفتن اعتماد به نفس تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و می تواند انگیزه بیشتری به شما برای انجام دادن ورزش بدهد. لباسی را که برای ورزش یا حتی استفاده روزمره خود انتخاب می کنید نباید بیش از اندازه تنگ و چسبان یا حتی بیش از حد گشاد باشد. از این ست راحت و زیبا هم در زمان ورزش و فعالیت و هم در خانه به عنوان لباس راحتی می توانید استفاده نمایید. بلوز این ست دو رنگ است و تقریبا کوتاه تر از سایر بلوزهاست که در بدن فرم زیبایی خواهد داد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()