>> >> >>
کد کالا : 6541
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 89,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 89,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

همانطور که می دانید هنگام ورزش باید از لباسی استفاده شود که فعالیت ورزشکار را محدود نکرده و باعث افزایش تحرک فرد شود. همچنین استفاده از لباس های نخی به دلیل جلوگیری از تعریق بیش از حد حین ورزش گزینه مناسبی بوده و به خوبی هوا را به داخل نفوذ می دهند. ست ورزشی ویکتوریا شامل یک عدد بلوز و شلوار است که می توانید از آن به صورت روزانه در محیط منزل یا برای اجرای تمرینات در باشگاه ورزشی استفاده نمایید.

جنس این ست نخی است که بسیار نرم و راحت بوده و کاملا کشی می باشد که می توان آن را به راحتی تن کرد. طراحی این لباس ساده بوده و بر روی بلوز و همچنین شلوار مارک ویکتوریا حک شده است؛ آستین های بلوز بلند است و قد شلوار کاملا متناسب با سایز انتخاب شده می باشد. این ست ورزشی در تن مدلی جذب دارد که اندام شما را به خوبی نشان می دهد و به دلیل کشی بودن جنس لباس، اجرای هر گونه حرکت تمرینی امکان پذیر است.

از مواردی که حین تهیه لباس ورزشی باید به آن دقت شود، راحت بودن لباس است که موجب افزایش کارآیی ورزشکار خواهد شد؛ بنابراین حتی اگر لباسی ورزشی تنگ و جذب انتخاب می کنید، باید به نرمی و منعطف بودن آن دقت شود. از مزایای این لباس می توان به تنوع در رنگبندی آن اشاره نمود و همچنین به آسانی با سایر کفش های اسپرت ست می شود. این بلوز و شلوار از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توانید مدت ها از آن استفاده نمایید؛ پوشاک ورزشی مناسب موجب زیبایی اندام شده و باعث می شود ورزشکار به اجرای بیشتر تمرین ترغیب شود.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
5 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()