ست مانتو و شلوار ریباک

Mantle Set and Reebok Trousers

>> >> >>
کد کالا : 6740
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 230,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 230,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

برای اجرای تمرینات ورزشی روزانه یا حتی فعالیت های روزمره استفاده از پوشش مناسب که علاوه بر راحتی ، موجب افزایش عملکرد فرد شود یکی از الزامات به شمار می آید؛ با توجه به این امر که این روزها بانوان نیز در کنار آقایان در زمینه ورزش فعالیت دارند ، تولید انواع پوشاک ورزشی مخصوص بانوان به طور چشمگیری افزایش یافته است. ست مانتو و شلوار ریباک ، دارای جنسی کشی و منعطف بوده که به همین دلیل اجرای انواع حرکات تمرینی را آسان خواهد کرد؛ طرح این ست مانتو و شلوار ریباک کاملا اسپرت بوده و می توانید از این ست مانتو و شلوار ریباک جهت اجرای ورزش روزانه یا حتی پوشش بیرون از منزل استفاده نمایید.

مدل مانتوی این ست مانتو و شلوار ریباک به صورت زیپی باز و بسته می شود و همین امر پوشیدن مانتو را آسان نموده است؛ مدل یقه مانتوی این ست مانتو و شلوار ریباک به صورت هفت قرار می گیرد که با بالا کشیدن زیپ به طور کامل به مدل ایستاده تغییر می کند. این ست مانتو و شلوار ریباک دارای دو عدد جیب بوده که می توانید در صورت نیاز دست ها را درون جیب قرار دهید؛ سر آستین های این ست مانتو و شلوار ریباک به صورت کشی بوده که مچ دست را به خوبی در بر می گیرد.

قد مانتوی این ست مانتو و شلوار ریباک و نیز سایز این ست مانتو و شلوار ریباک کاملا مناسب بوده و می توانید از این پوشاک ورزشی بیرون از منزل نیز استفاده نمایید؛ بر روی مانتوی این ست ورزشی لوگوی برند ریباک حک شده است. شلوار این ست مانتو و شلوار ریباک دارای کمر کشی و ارتجاعی می باشد که به راحتی تن می رود و مدل شلوار راسته است که لوگوی برند ریباک بر روی این شلوار ورزشی حک شده است. با پوشیدن این ست مانتو و شلوار ریباک می توانید به آسانی تمامی حرکات تمرینی از جمله : نشستن ، چرخیدن یا حرکات کششی را بدون هیچ مانعی اجرا نمایید. این ست مانتو و شلوار ریباک در رنگبندی های متفاوت موجود می باشد و ست کردن این ست مانتو و شلوار ریباک با انواع کتونی ورزشی یا حتی کوله اسپرت بسیار آسان می باشد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()