ست هودی و شلوار ریباک

Hood Set and Reebok Trousers

>> >> >>
کد کالا : 438
قیمت : 275,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 275,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ست هودی و شلوار ریباک؛ برای اجرای تمرینات روزانه در بیرون از منزل و فضای باز در فصل بهار و پاییز، نیاز به یک ست ورزشی مناسب است که به خوبی دمای بدن را حفظ کرده و از نفوذ هوای سرد به بدن جلوگیری کند. آقایانی که روزانه ورزش می کنند و عادت به تمرینات روزانه دارند قبل از هر چیز به فکر تهیه کفش و پوشاک ورزشی هستند که بتوانند به راحتی حرکات تمرینی را اجرا کرده و از ورزش خود نهایت لذت را ببرند.

ست هودی و شلوار ریباک، یک گزینه مناسب برای آقایان خوش پوش است که می توانند از آن نه تنها برای اجرای ورزش استفاده نمایند، بلکه به جهت راحتی و گرم بودن لباس، می توانند در رفت و آمدهای بیرون از منزل نیز آن را بر تن کنند. هودی این ست ورزشی جلو بسته است که جیب کانگورویی در جلوی لباس تعبیه شده و می توانید در فصل سرد، دست ها را از سرما محفوظ نگه دارید. این هودی دارای کلاه بندار قابل تنظیم است که می توانید با استفاده از آن، به خوبی مانع از نفوذ سرما به داخل شوید؛ کمر هودی نسبت به سایز لباس تنگ بوده و کشی می باشد، همچنین لوگوی ریباک بر روی هودی حک شده است.

شلوار این ست ورزشی جنسی ارتجاعی دارد که به راحتی تن می رود و کمر آن دارای بند قابل تنظیم است و همچنین دو عدد جیب دارد؛ دمپای شلوار تنگ و کشی بوده که مچ پا را به خوبی در بر می گیرد و نیز لوگوی ریباک بر روی آن حک شده است. این ست ورزشی تن خوری جذب داشته و بهتر است سایز مناسب آن را انتخاب نمایید تا مدل خود را در تن به خوبی نشان دهد؛ همچنین به دلیل اسپرت بودن، به راحتی می توانید این هودی و شلوار را با کتونی ورزشی نیز ست نمایید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()