>> >> >>
کد کالا : 6440
قیمت : 255,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 255,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

همانطور که می دانید ورزش روزانه قواعدی دارد که قبل از شروع باید آن ها را رعایت کرد و یکی از اصلی ترین این قواعد پوشیدن لباس ورزشی مناسب است که باعث می شود بتوانید راحت تر به اجرای تمرین بپردازید. بنابراین توصیه می کنیم قبل از این که ورزش را آغاز کنید، لباس مناسب بر تن کنید تا بیشتر از تمرینات تان لذت ببرید. علاوه بر این انتخاب ست ورزشی مناسب همچنین نیاز به دقت دارد به همین دلیل بهتر است هنگام تهیه پوشاک ورزشی به جنس، سایز یا حتی رنگبندی آن توجه نمایید.

ست ورزشی مردانه نایک شامل سویشرت و شلوار است که مناسب برای ورزش روزانه و نیز استفاده روزمره می باشد؛ جنس این پوشاک ورزشی آیرو بوده که کشی و بسیار انعطاف پذیر است، بنابراین اگر تصمیم به ورزش در یک صبح پاییزی را دارید می توانید با پوشیدن این ست ورزشی به راحتی تمامی حرکات تمرینی از جمله خم شدن، پیچیدن را اجرا نمایید.

مدل سویشرت این ست ورزشی زیپ دار است و به همین دلیل پوشیدن آن بسیار آسان می باشد؛ مدل یقه لباس در حالت برگردان قرار می گیرد که می توانید با بالا کشیدن زیب به صورت کامل، مدل آن را به ایستاده تغییر دهید. این سویشرت دارای دو عدد جیب در کناره ها و یک جیب در قسمت سمت چپ و روی سینه است، همچنین لوگوی نایک بر روی شانه این سویشرت حک شده است. شلوار این ست ورزشی حالتی جذب اما راحت دارد که دارای دو عدد جیب می باشد و به آسانی با کفش اسپرت ست خواهد شد. این ست ورزشی مناسب برای همه فصول بوده و می توانید به صورت روزانه یا حتی در تفریح و سفر از آن استفاده نمایید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()