ست گرمکن و شلوار آندر آرمور

Under Armour Sweatshirt and trousers

>> >> >>
کد کالا : 666
قیمت : 275,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 275,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ست گرمکن و شلوار آندر آرمور ؛ لباس اسپرت یکی از انتخاب های همیشگی آقایان به شمار می آید که اغلب آقایان این پوشش را به علت راحتی پوشاک ورزشی به سایر پوشش های خود ترجیح می دهند. ست بلوز و گرمکن آندر آرمور ، با برخورداری از جنسی راحت و گرم که داخل این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور کرکی می باشد که به خوبی دمای بدن را متعادل نگه داشته و به همین دلیل گزینه ای مناسب برای استفاده در فصول پاییز و بهار است. این ست گرمکن و شلوار آندر آرمور در سایز بندی های متفاوت موجود می باشد و جنسی انعطاف پذیر دارد که در تن به خوبی جلوه می کند.

همانطور که می دانید برند آندر آرمور در تولید اجناس خود از بهترین الیاف با کیفیت بالا استفاده می کند که این امر سبب افزایش طول عمر این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور خواهد شد. اگر تصمیم به اجرای تمرینات روزانه در فضایی باز یا حتی سالن ورزشی را دارید می توانید با پوشیدن ست گرمکن و شلوار آندر آرمور ، به راحتی ورزش کنید. بلوز این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور طرحی ساده و در عین حال شیک دارد که یقه لباس گرد می باشد و برند آندر آرمور به صورت برجسته بر روی این ست گرمکن و شلوار آندر آرمور حک شده است ؛ آستین های بلوز این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور بلند بوده و سر آستین ها کشی می باشد که به خوبی مچ دست را می گیرد.

شلوار این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور کمری کشی دارد که به آسانی تن می رود و از طرحی ساده برخوردار است ؛ شلوار این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور دارای جیب بوده و کمر شلوار از طریق بند قابل تنظیم است. دمپای شلوار این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور ، کشی و تنگ است که مچ پا را در بر می گیرد و لوگوی برند آندر آرمور بر روی شلوار این ست گرمکن و شلوار آندر آرمور حک شده است. شما می توانید از این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور به دلیل راحتی در پوشش ، برای اجرای ورزش هایی مانند : فوتبال ، بسکتبال یا گرم کردن بدن در تمرینات روزانه استفاده نمایید ؛ از مزایای این ست بلوز و گرمکن آندر آرمور به دلیل اسپرت بودن استفاده از این ست گرمکن و شلوار آندر آرمور در سایر مکان ها حتی تفریح و مسافرت می باشد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()