ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک

Sweatshirt and Reebok Women's Trousers

>> >> >>
کد کالا : 985
قیمت : 295,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 295,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

انتخاب پوشاک ورزشی مناسب برای استفاده در باشگاه و اجرای روزانه تمرینات به حدی اهمیت دارد که بهتر است با تصمیم برای ورزش در قدم اول به فکر تهیه لباس ورزشی باشید ؛ بنابراین قبل از هر چیز باید حین خرید پوشاک ورزشی به کیفیت و نوع جنس لباس به خوبی دقت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک از برند معتبر ریباک بوده که تولید شده از بهترین الیاف می باشد ؛ جنس ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک به گونه ایست که از تعریق زیاد حین اجرای ورزش جلوگیری خواهد کرد و همین امر باعث ثابت ماندن دمای بدن در طول تمرین می شود. این ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک دارای طرحی ساده است که به راحتی با سایر پوشاک ورزشی و کفش ورزشی ست خواهد شد ؛ بنابراین می توانید به آسانی انواع تاپ ورزشی و نیم تنه ورزشی را برای استفاده در زیر سویشرت انتخاب نمایید.

همانطور که می دانید یکی از مواردی که باید حین خرید پوشاک ورزشی به آن دقت شود ، سایز مناسب پوشاک ورزشی می باشد ؛ شما با انتخاب دقیق سایز این ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک ، می توانید باعث افزایش تمرکز حین اجرای تمرینات شوید. کشی بودن و انعطاف پذیری جنس این ست ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک موجب می شود تا شما به راحتی انواع حرکات تمرینی و کششی را بدون هیچ مانعی اجرا نمایید و از ورزش نهایت لذت را ببرید. پوشیدن این سویشرت به دلیل باز و بسته شدن از طریق زیپ بسیار آسان بوده و مدل اسپرت این سویشرت با کلاه تکمیل می شود ؛ کلاه سویشرت قابل تنظیم بوده و این سویشرت دارای دو عدد جیب است.

شما می توانید با پوشیدن شلوار این ست ورزشی راحتی را احساس کرده و فعالیت های فیزیکی در طول تمرین را به آسانی اجرا نمایید ؛ شلوار این ست ورزشی با برخورداری از جنسی انعطاف پذیر ، اندام را زیباتر نشان می دهد. این شلوار دمپای کشی دارد که به خوبی با سایر کتونی ورزشی ست خواهد شد و دارای دو عدد جیب است. لوگوی برند ریباک بر روی سویشرت و شلوار این ست ورزشی حک شده است که نشانه ای از کیفیت بالا و برند بودن این ست گرمکن و شلوار زنانه ریباک می باشد. استفاده از پوشاک ورزشی مناسب حین اجرای تمرین موجب افزایش اعتماد به نفس شده و شما را برای اجرای هرچه بیشتر ورزش ترغیب خواهد کرد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()