ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک

Reebok Suisert and pants men's sports

>> >> >>
کد کالا : 5874
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 265,000 (تومان)
قرمز :
مبلغ قابل پرداخت : 265,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

انتخاب دقیق پوشاک ورزشی اولین قدم برای شروع تمرین و رسیدن به تناسب اندام است که باعث می شود شما به اجرای هرچه بیشتر ورزش تشویق شوید ؛ بنابراین قبل از شروع هر تمرینی ، بهتر است لباس ورزشی مناسبی را تهیه کرده و با استفاده از آن ، به ورزش روزمره بپردازید. ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک با تن خوری بسیار شیک ، اندام را به خوبی نشان داده و باعث افزایش اعتماد به نفس شما حین اجرای تمرین خواهد شد. اگر ورزشکار حرفه ای هستید می دانید که پوشاک ورزشی مناسب ، باعث بهبود عملکرد و جلوگیری از خستگی زودرس موقع تمرین می شود ؛ ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک جنسی انعطاف پذیر دارد و به راحتی کش می آید که همین امر موجب می شود تا بتوانید به آسانی حرکات کششی یا نشستن و برخواستن را بدون هیچ مانعی انجام دهید.

حین خرید پوشاک ورزشی از مورادی که باید به آن دقت کنید سایز مناسب لباس ورزشی می باشد که باعث می شود موقع ورزش از آزادی عمل برخوردار باشید و از تمرکز شما کاسته نشود ؛ ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک در سایزبندی های متنوع موجود است که می توانید سایز مورد نظر را انتخاب نموده و به این ترتیب تمرینات تان را بدون هیچ گونه محدودیتی اجرا نمایید. مدل گرمکن این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک ، جلو بسته بوده که دارای زیپ در قسمت یقه است و می توانید با باز کردن زیپ مدل یقه را از ایستاده به حالت یقه هفت نیز تغییر دهید ؛ طراحی این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک بسیار خاص بوده و آستین های این گرمکن بلند است.

بنابراین شما می توانید از این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک در اجرای سایر تمرینات مانند: فوتبال ، والیبال ، بدنسازی و دیگر ورزش ها ، حتی برای رفت و آمدهای روزمره نیز استفاده نمایید. ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک دارای شلواری با مدل جذب و چسبان است که دو عدد جیب داشته و در قسمت پایین شلوار زیپ تعبیه شده است که می توانید در صورت لزوم مدل پایین شلوار را نیز تغییر دهید. در کل طراحی این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک بسیار جوان پسندانه بوده که می توانید به راحتی ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک را با انواع کتونی ورزشی ست کنید. یکی از ویژگی های این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک راحتی آن می باشد که باعث می شود با پوشیدن این ست گرمکن و شلوار مردانه ریباک ، بتوانید مدت زمان ورزش را بدون احساس خستگی افزایش دهید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()