>> >> >>
کد کالا : 448
رنگ :
سایز :
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

می توان یک صبح زیبا را با اجرای تمرینات ورزشی به روزی دلنشین تبدیل کرد؛ کافیست لباس ورزشی مناسب بر تن کنید و به اجرای تمرینات بپردازید. ست ورزشی ریباک که شامل سویشرت و شلوار اسپرت می شود، گزینه مناسبی برای ورزش روزانه شما می باشد. جنس الیاف این ست ورزشی بسیار مرغوب و نرم بوده که با پوشیدن آن می توان به راحتی تمامی حرکات تمرینی را بدون هیچ مشکلی اجرا نمود.

سویشرت ریباک دارای لوگوی برند ریباک با طرحی خاص در قسمت جلوی لباس بوده و نیز جیب کانگورویی دارد که طراحی و مدل سویشرت را خاص کرده است؛ همچنین این لباس کاملا اسپرت بوده و مدل آن جلو بسته و کلاهدار است و کلاه لباس بنددار و قابل تنظیم است که می توان با پوشیدن آن به خوبی از نفوذ سرما جلوگیری کرد و نیز سر را کاملا پوشانید.

این پوشاک ورزشی در فصل پاییز یا بهار بسیار کارآمد بوده که بسیار راحت است و بنابراین می توان در سفرهای تفریحی نیز از آن استفاده کرد و با توجه به جنسی که دارد به خوبی گرما را محفوظ نگه می دارد. شلوار این ست ورزشی کمر کشی است که می توان آن را به راحتی با بندهایی که دارد تنظیم نمود و از دو جیب برخوردار می باشد؛ همچنین لگوی ریباک بر روی آن حک شده است.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()