شلوار اسلش آندر آرمور

Under Armour Men's pants

>> >> >>
کد کالا : 1353
قیمت : 145,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 145,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

از مواردی که حین خرید پوشاک ورزشی باید به آن دقت شود تا بتوانید بهترین پوشاک ورزشی را خریداری نمایید ، عبارتند از: راحتی پوشاک ورزشی ، کیفیت پوشاک ورزشی ، جنس پوشاک ورزشی ، سایز پوشاک ورزشی و حتی رنگ پوشاک ورزشی که باعث می شود ، شما موقع اجرای تمرینات حس بهتری داشته باشید. شلوار اسلش آندر آرمور دارای کمری کشی و ارتجاعی بوده که به آسانی می توانید شلوار اسلش آندر آرمور را تن کنید ؛ کمر این شلوار بند قابل تنظیم دارد که می توانید سایز کمر شلوار را به دلخواه تنظیم کنید. شلوار اسلش آندرآرمور با برخورداری از سایزبندی های متفاوت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید سایز مناسب شلوار اسلش آندر آرمور را انتخاب نموده و به این ترتیب موقع ورزشی راحتی را احساس کنید.

جنس این شلوار اسلش آندر آرمور پارچه آیرو است که انعطاف پذیر بوده و در طول مدت استفاده از این شلوار اسلش آندرآرمور ، از آزادی عمل برخوردار می باشید ؛ به همین علت با پوشیدن این شلوار اسلش آندر آرمور می توانید به آسانی انواع حرکت های تمرینی یا نشست و برخاست را بدون هیچ مانعی انجام دهید. شلوار اسلش آندر آرمور از دو عدد جیب برخوردار بوده که زیپ دار است و لوگوی برند آندرآرمور بر روی این شلوار اسلش آندر آرمور حک شده است ؛ همچنین دمپای این شلوار اسلش آندر آرمور تنگ و کشی بوده که تا قسمت مچ پا را به خوبی می پوشاند. طراحی این شلوار اسلش آندرآرمور بسیار شیک است و تن خوری عالی دارد که موجب افزایش اعتماد به نفس حین استفاده از این شلوار اسلش آندر آرمور خواهد شد.

علاوه بر این نوع پارچه این شلوار اسلش آندر آرمور مانع افزایش بیش از حد دمای بدن می شود که همین امر باعث بهبود عملکرد شده و می توانید مدت زمان بیشتری را به اجرای تمرین با این شلوار اسلش آندر آرمور بپردازید. شما به آسانی می توانید شلوار اسلش آندرآرمور را با سایر پوشاک ورزشی و کتونی ورزشی ست نمایید ؛ علاوه بر این شلوار اسلش آندر آرمور نه تنها برای اجرای تمرینات روزانه مناسب است ، بلکه می توانید در رفت و آمدهای روزانه یا حتی سفرهای تفریحی از این شلوار اسلش آندر آرمور استفاده کنید. به یاد داشته باشید انتخاب سایز دقیق پوشاک ورزشی یکی از اصلی ترین موارد ، حین خرید پوشاک ورزشی به شمار می آید و همچنین باید کیفیت لباس ورزشی منتخب را در نظر بگیرید ؛ این شلوار اسلش آندرآرمور از جنسی با کیفیت تولید شده است که می توانید مدت ها با استفاده از این شلوار اسلش آندر آرمور به اجرای ورزش بپردازید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()