>> >> >>
کد کالا : 4572
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 125,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 125,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

برای ورزش کردن در محیط های سرباز بهتر است لباس های پوشیده و گرمن یا شلواری بلند استفاده نمایید تا بتوانید از پوست خود در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنید. فراموش نکنید که پوشیدن لباس های ورزشی خیلی گرم و پوشیده برای محیط های سربسته مناسب نیست و سبب بیشتر شدن عرق شما شده و بعد از گذشت مدت زمانی کلافه خواهید شد. زمانی که در هنگام ورزش بیشتر از حد معمول عرق کنید کم کم آب بدن شما کاهش پیدا می کند و نیاز است که مرتبا آب بنوشید و اگر این کار را انجام ندهید دچار مشکلات زیادی خواهید شد.

در گذشته بیشتر لباس ها از پنبه تولید می شدند اما زمان آن دوران به سر رسیده و د‌یگر امروزه جنس لباس ها بر اساس نوع استفاده آنها و اینکه قرار است در چه حالتی از آنها استفاده کنید متفاوت است. به طور مثال برای فعالیت بد‌نی د‌اخل خانه یک تی‌شرت باید جنسی داشته باشد که جاذب رطوبت بوده و البته راحت باشد یا افرادی که ورزش می کنند باید لباس های آنها از جنسی تهیه شود که علاوه بر جاذب رطوبت انعطاف پذیر نیز باشند. این شلوار که در این بخش به شما معرفی می کنیم جنس پارچه آن بیلسی است. با پوشیدن این شلوار سبک، راحتی را در همان لحظه حس خواهید کرد. از این شلوار نایک می توانید در زمان انجام دادن ورزش یا حتی به عنوان شلواری راحت و البته خوش فرم به صورت روزانه استفاده کنید.

مدل این شلوار نایک اسلش است و در قسمت مچ به پاها می چسبد. طرح نایک بر روی بدنه این شلوار به دلیل سفید رنگ بودنش کاملا مشخص بوده و به جذابیت شلوار افزوده است. کمر این شلوار کشی بوده و با کمک بندی که دارد می توانید سایز آن را متناسب به کمرتان تنظیم نمایید. بیلسی پارچه ای است که به سرعت رطوبت را از خود‌ عبور می‌د‌هد‌، د‌ر لباس‌ زیر و لباس‌های کشی مورد‌ استفاد‌ه قرار می‌گیرد‌. شلوار اسلش نایک انعطاف پذیری بسیار خوبی دارد و در حین خم شد‌ن و انجام حرکات کششی شما را دچار مشکل نخواهد کرد و به راحتی می توانید در اجرای ورزش های یوگا، پیلاتس، بدنسازی، ايروبیک و ... از آن استفاده کنید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()