>> >> >>
کد کالا : 0504
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 125,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 125,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

از ویژگی های این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه انعطاف پذیری بالای جنس این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه است که به راحتی می توانید حرکت های تمرینی و کششی یا نشست و برخاستن را بدون هیچ مانعی اجرا نمایید. استفاده از این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه در زمان تمرینات ورزشی باعث افزایش عملکرد شده و از اتلاف بیش از حد انرژی حین ورزش جلوگیری می کند. قسمت دمپای این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه زیپ داشته و کمی آزادتر خواهد شد. شلوار ورزشی آندرآمور مردانه دارای دو عدد جیب زیپ دار می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید ؛ لوگوی برند بر روی این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه حک شده است.

مدل این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه کاملا اسپرت بوده و همین امر باعث می شود تا بتوانید این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه را به راحتی با سایر پوشاک ورزشی ست نمایید. کمر این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه کشی بوده و دارای بند می باشد که می توانید به آسانی کمر این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه را تنظیم کنید. این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه به خوبی با سایر کتونی ورزشی و پوشاک ورزشی ست می شود که می توانید حتی در سفرهای تفریحی نیز از این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه استفاده کنید.

یکی از مزیت های این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه ، راحتی شلوار ورزشی آندرآمور مردانه است که می توانید علاوه بر پوشیدن شلوار ورزشی آندرآمور مردانه هنگام ورزش در رفت و آمدهای روزانه تان نیز از این شلوار شلوار ورزشی آندرآمور مردانه استفاده کنید. برای ورزش روزانه شما شلوار ورزشی آندرآمور مردانه مناسب است. پوشاک ورزشی باعث تشویق شما برای اجرای هرچه بیشتر تمرین می شود. شلوار اسلش آدیداس نئو از پارچه ای نخی تولید شده است که از افزایش زیاد دمای بدن حین تمرین جلوگیری کرده و به این ترتیب می توانید مدت زمان بیشتری را با استفاده از این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه به اجرای تمرین بپردازید. کیفیت این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه بسیار بالا بوده که می توانید مدت ها از این شلوار ورزشی آندرآمور مردانه استفاده کنید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()