صندلی ماساژور روتای 8600S

Rotai 8600S massage chair

>> >> >> >>
کد کالا : 8600
رنگ :
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

صندلی ماساژور روتای 8600S بهترین دستگاه برای رفع خستگی روزانه و نیز درمان برخی بیماری ها از جمله کمر درد های مزمن و گرفتگی عضلات به شمار می آید. این دستگاه بوسیله 53 کیسه هوا در نقاط مختلف دستگاه و نیز رولینگ یا گوی های ماساژ در نواحی کمر، گردن و نشیمنگاه اقدام به ماساژ کل بدن می نماید. از قابلیت های ویژه این صندلی ماساژ می توان به ریتمیک کردن ماساژ با موزیک اشاره نمود که ماساژی هیجان انگیز را برای کاربر به ارمغان می آورد.

علاوه بر این می توان از طریق اتصال بلوتوث موزیک مورد علاقه را از اسپیکرهای دستگاه شنید؛ برای سیستم های صوتی دیگر، کابل صوتی اضافی در کنار سوکت کنترل موجود می باشد. در نواحی بغل نشیمنگاه، پهلو، کتف و شانه، ساعد و بازو، نشیمنگاه و پا از کیسه های هوا برای ماساژ استفاده شده است که با فشار هوا باعث لذت هرچه بیشتر کاربر از ماساژ خواهد شد. این صندلی ماساژور قابلیت حرکت و باز شدن به سمت جلو تا طول 26 سانتی متر را دارد و کاربر قادر است در صورت نیاز صندلی را در حالت خوابیده قرار دهد و تنها به 5 سانتی متر فاصله از دیوار برای قرار دادن دستگاه نیاز خواهد داشت. این صندلی ماساژ تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند و می توان مدت زمان ماساژ را در آن تنظیم نمود.

صندلی ماساژور روتای 8600S از سیستم گرمایشی در ناحیه کمر برخوردار است که باعث شل شدن عضلات شده و تاثیر پذیری بدن از ماساژ را چند برابر خواهد کرد؛ مخصوصا افرادی که درد های مزمن در ناحیه کمر را تجربه نموده و بدنبال راهی برای تسکین درد هستند، استفاده از این دستگاه توصیه می شود. ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر کشیده خواهد شد تا نیاز کاربر با قدهای متفاوت را برآورده سازد؛ همچنین تعداد 4 گوی در 2 ردیف به خوبی نقاط کف پا را ماساژ داده که تا 5 سطح شدت ماساژ متغیر می باشد و به بهترین شکل خستگی را از بدن می زداید.

از قابلیت های این صندلی ماساژ می توان به تنظیم شدت ماساژ در پشت کمر و کیسه های هوا، مغناطیس درمانی، جای گیری صفر برای صرفه جویی در محیط، ماساژ بی وزنی، تنظیم تکیه گاه، ماساژ سه بعدی با تکنولوژی جدید، سیستم تسویه و یونیزه هوا و ریل ماساژ L شکل که از گردن تا ران پا بالا و پایین می رود و نقاط طب سوزنی را بیشتر تحریک می کند، اشاره نمود. کاربر می تواند با استفاده از ریموت کنترل LED در این دستگاه تمامی عملیات ماساژ را به آسانی تنظیم نماید.

مشخصات فنی

تولید کننده
برند :
روتای
امکانات مانیتور
کنترل :
LED
امکانات ماساژور
ماساژ دست :
yes
ماساژ نشیمنگاه :
yes
ماساژ بی وزنی :
yes
ماساژ سه بعدی :
yes
گرمکن پشت کمر :
yes
کشش مفاصل :
yes
طول ماساژ :
قابل تنظیم
ماساژ کف پا :
دارد
کیسه هوا
تعداد کلی کیسه هوا :
53 کیسه هوا
کیسه هوا ساق پا :
yes
کیسه هوا دست :
yes
کیسه هوا کمر :
yes
کیسه هوا نشیمنگاه :
yes
کیسه هوا بغل نشیمنگاه :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()