صندلی ماساژور Gusto GU A10

Gusto GU A10 Massage Chair

>> >> >> >>
کد کالا : 010
قیمت : 64,500,000 (تومان)
رنگ :
مبلغ قابل پرداخت : 64,500,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

صندلی ماساژور Gusto GU A10 زیبا و همراه با آخرین تکنولوژی روز ساخته شده است. 114 عدد کیسه هوا در سراسر این صندلی تعبیه شده اند که قابلیت تنظیم قدرت دارند و می توانید به راحتی شدت آنها را کنترل کرده یا به طور کل آنها را خاموش یا روشن کنید. در پشت کمر شما سیستم گرمایشی وجود دارد که می تواند کمر، نشیمنگاه یا حتی ناحیه ساق پای شما را گرم نگه دارد و اسپاسم های عضلانی شما را از بین ببرد. از ویژگی های خوب این صندلی ماساژور داشتن دو ریل عقب صندلی با طراحی S و L است. گوی های ماساژ در سراسر صندلی از کمر تا نشیمنگاه تعبیه شده اند که می توانند تمامی این نقاط را ماساژ خوبی دهند و ماساژ ریلی این دستگاه به صورت ارگونومیک می تواند از گردن تا کمر را ماساژ قدرتمندی دهد.

جاگیری صفر از قابلیت های خوبی است که در بعضی از مدل های صندلی های ماساژور وجود دارد و با کمک آن می توانید صندلی را کاملا بخوابانید و بدن را در حالت ریلکسی کامل قرار دهید. امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام ماساژ در این دستگاه با کمک بلوتوث این دستگاه امکان پذیر است. گوی های تعبیه شده در این صندلی از ژل سیلیکا ساخته شده اند و می توانند با 6 روش مختلف؛ ترکیبـی، ضـربه‌ای، ضربه‌ای محکم، ماسـاژ گوی، مالشـی و شیاتسـو به شما ماساژ خوبی ارائه دهند و به دلخواه سرعت و حتی شدت ماساژتان را انتخاب کنید.

تمام افراد با هر سن و سال و فرم بدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند، زیرا این صندلی ماساژ سنسورهایی دارد که می تواند فرم بدنی و میزان گودی کمر و ... شما را تشخیص دهد و متناسب با سایز و حتی قد شما شود تا شما ماساژ راحتی را تجربه کنید. کف پاها و ساق پاها از قسمت های مهمی در بدن هستند که به دلیل فعالیت های روزانه بیشتر به ماساژ احتیاج دارند و در این صندلی نیز برای این ناحیه 4 ردیف رولینگ تعبیه شده است که می توانند ماساژ عمیق و دلچسبی به پاها در تمام نواحی بدهند و باعث آرام شدن و افزایش گردش خون این ناحیه شوند.

مشخصات فنی

تولید کننده
برند :
Gusto
امکانات ماساژور
گرمکن پشت کمر :
yes
ماساژ کف پا :
رولینگ
کیسه هوا
تعداد کلی کیسه هوا :
114 کیسه هوا
کیسه هوا ساق پا :
yes

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()