>> >> >>
کد کالا : 1354
قیمت : 145,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 145,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

انتخاب پوشاک ورزشی مناسب همیشه اولین قدم برای شروع ورزش است که باعث تشویق شما به اجرای هرچه بیشتر تمرینات روزانه خواهد شد ؛ اگر حین خرید پوشاک ورشی به مواردی مانند: سایز پوشاک ورزشی ، جنس پوشاک ورزشی یا انعطاف پذیری پوشاک ورزشی دقت نمایید ، بی شک تاثیری دو چندان در نتایج ورزش شما خواهد داشت. لگ اسپرت زنانه نایک یکی از گزینه های مناسب بوده که با پوشیدن این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک می توانید به راحتی حرکات تمرینی و همچنین نشستن و برخاستن را بدون هیچ مانعی انجام دهید. جنس این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک بسیار انعطاف پذیر بوده و همین امر باعث خواهد شد با پوشیدن این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک هنگام ورزش یا سایر فعالیت های فیزیکی از آزادی عمل برخوردار باشید.

لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک مدلی جذب و چسبان دارد که اندام را به زیبایی نشان می دهد و همین امر موجب افزایش اعتماد به نفس شما و تشویق برای اجرای ورزش روزانه خواهد شد ؛ همچنین جنس این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک به گونه ایست که از تعریق زیاد و افزایش بیش از حد دمای بدن حین ورزش یا فعالیت های فیزیکی شدید جلوگیری خواهد کرد. لگ اسپرت زنانه نایک طرحدار بوده که می توانید این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک را به راحتی با سایر پوشاک ورزشی و کتونی ورزشی ست کنید ؛ همچنین می توانید از این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک در محیط منزل به صورت روزمره استفاده کنید.

یکی از مورادی که حین خرید پوشاک ورزشی باید به آن دقت کنید ، سایز مناسب پوشاک ورزشی بوده که موجب افزایش عملکرد و تمرکز شما هنگام ورزش می شود ؛ این لگ اسپرت زنانه نایک دارای سایزبندی می باشد که می توانید با تهیه سایز مناسب ، از خستگی زودرس موقع ورزش یا سایر فعالیت های فیزیکی به راحتی جلوگیری کنید. لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک کمری ارتجاعی و کشی دارد که می توانید به راحتی این لگ اسپرت زنانه نایک را تن کنید ؛ همچنین لوگوی برند نایک برروی کمر این لگ اسپرت طرح دار زنانه نایک حک شده است. لگ اسپرت زنانه نایک مناسب برای بانوان خوش سلیقه بوده و بسیار با کیفیت می باشد که این لگ اسپرت زنانه نایک مدت ها قابل استفاده خواهد بود.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()