ماساژور پا آکیومد AM-111

Accumed AM-111 Massage Chair

>> >> >> >>
کد کالا : 111
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژور پا آکیومد AM111 ساخت کشور سوئیس بوده و شامل 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش راهیان طب صبا می باشد. ابعاد این ماساژور پا 56*51*61 سانتی متر است و فضای زیادی لازم ندارد. این دستگاه توسط دکمه هایی که بر روی بدنه آن تعبیه شده است قابلیت تنظیم دارد و دارای 13.8 کیلوگرم وزن می باشد. با قرار دادن پاها داخل این دستگاه غلتک های ماساژ مچ، ساق و کف پاهای شما را ماساژ می دهند. با کمک و استفاده از گرمکنی که در این دستگاه تعبیه شده است باعث رفع اسپاسم و گرفتگی عضلاتتان خواهید شد.

این دستگاه دارای 3 برنامه ماساژ به صورت اتوماتیک برای کف، مچ و ساق پا می باشد که می توانید این ماساژها را در 3 حالت و ضعیف، متوسط و قوی تنظیم نمایید. افراد کهنسال یا افراد بیمار مانند بیماران ام اسی که مشکلات حرکتی و عضلانی دارند با استفاده از این دستگاه می توانند عضلات پای خود را وادار به فعالیت کنند و با قوت گرفتن آنها راحت تر حرکت نمایند. با استفاده از دستگاه ماساژور پای آکیومد می توانید تورم پا که به دلایل زیادی یا بیماری های مختلفی ممکن است به وجود بیایند را از بین ببرید. زمانی که پای شما دچار گرفتگی یا اسپاسمی نباشد راحت تر می توانید خستگی روزانه را از تن بیرون کنید و حتی با استفاده از این دستگاه زخم های پای افراد دیابتی زودتر درمان پیدا می کنند. این دستگاه ماساژور پا آکیومد دارای رولینگ کیسه هوایی ماساژ دهنده می باشد که با استفاده از آن می توانید خستگی روزانه را با ماساژ دیدن پاهای تان از بدن بیرون کنید.

با ماساژ کوتاه پاها باعث ریلکس شدن پاها می شوید و مشاهده خواهید کرد که کل بدن نیز ریلکس می شود. برای اینکه از ماساژ پاهایتان نتایج خوبی بگیرید و می توانید به راحتی زاویه پاهایتان را تغییر دهید و توان این دستگاه نیز 80 وات است. این دستگاه قابلیت تنظیم داشته و می توانید از میان 3 برنامه اتوماتیکی که این دستگاه دارد یکی را به دلخواه انتخاب نمایید و شدت و سرعت ماساژتان را تغییر دهید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()