ماساژور پا آی ریلکس 818

i Relax 818 Foot Massager

>> >> >> >>
کد کالا : 818
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژور پا آی ریلکس 818 ؛ ماساژوری حرفه ای که می تواند پای شما را در زوایای مختلف ماساژ دهد. پاها یکی از اصلی ترین اعضای بدن هستند که در طی روز با تمام فعالیت های روزانه ما همراه می باشند و به همین دلیل است که استرس روزانه را بیشتر دریافت می کنند. این ماساژور به آرامی روی پا و اطراف آن را گرفته و آن را ماساژ می دهد. با قابلیت گرمایی که دارد سبب می شود جریان خون در مویرگ ها بیشتر شده و تنش در عضلات که بر اثر کارها و فعالیت های روزانه به وجود می آیند از بین بروند. زمانی که با ماساژ کوتاهی باعث باعث ریلکس شدن پاها می شوید مشاهده خواهید کرد که کل بدن نیز ریلکس می شود و می توانید به راحتی انرژی از دست رفته بدن را دوباره مشاهده کنید.

این دستگاه سه بعدی ماساژ می دهد و قادر است تمام نقاط حساس پاها را تحریک کند تا سلامتی و انرژی شما را بهبود ببخشد. ماساژور سه بعدی آی ریلکس 5 برنامه کلی، 38 کیسه هوا ، 12 برنامه برای ساق پا و 22 برنامه برای کف پا دارد. با کمک این ماساژور پا و برنامه های مناسب آن می توانید جریان خون را در پاها بهتر کنید، ورم پاها را کاهش دهید و باعث ریلکس شدن پاها شوید.

دو غلتکی که در کف این ماساژور تعبیه شده است از جلو و عقب ماساژ را برای پاها انجام می دهند و باعث ریلکس شدن و کم کردن درد آنها می شوند. پا قلب دوم ماست و برای سلامت و ریلکس ماندن آن اقداماتی مانند، ماساژ بسیار مناسب است. میزان فشار کیسه های هوای تعبیه شده در این ماساژور در 3 حالت مختلف تنظیم می شوند و می توانید تا 6 درجه شدت آن را به دلخواه کم یا زیاد کنید و از دستگاه ماساژ بگیرید. تمام این تنظیمات به راحتی به وسیله دکمه های تعبیه شده بر روی ماساژور آی ریلکس انجام می شود و کار با آنها چندان پیچیده نیست. این ماساژور پا ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی نیز می باشد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()