ماساژور پا آی ریلکس C06

i Relax C06 Foot Massager

>> >> >> >>
کد کالا : 060
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژور پا آی ریلکس C06 ؛ ماساژ پا به صورت حرفه ای در خانه امکان پذیر نیست و مراجعه به مراکز ارائه دهنده ماساژ هر بار هزینه بر است. با استفاده از دستگاه های ماساژور پا مانند مدل آی ریلکس C06 میتوانید در هر زمان و هر ساعت برای رفع گرفتگی های عضلانی، تند کردن جریان خون، رسیدن به آرامش و ریلکس کردن از ماساژ پا بهره مند شوید. این دستگاه ماساژور قدرت موتور 120W، کیسه های هوا و ویبراتور دارد. با کمک این دستگاه ماساژ در محیط خانه و محل کار بعد از یک روز کاری مشکل می توانید ریلکس شدن را تجربه کنید.

ماساژور پا آی ریلکس C06 میتواند به راحتی کف، مچ، ساق و حتی ران پاهای شما را ماساژ دهد و باعث ریلکس شدن و به جریان افتادن خون در رگ های این قسمت ها از بدن شما شود. این دستگاه ماساژوری حرفه ای بوده که می تواند پای شما را در زوایای مختلف ماساژ دهد. زمانی که با ماساژ کوتاهی باعث ریلکس شدن پاها می شوید، مشاهده خواهید کرد که کل بدن نیز ریلکس می شود و می توانید به راحتی انرژی از دست رفته بدن را دوباره مشاهده کنید. این دستگاه در ضمنی که ویبراتور داشته و پاهای شما را میلرزاند قابلیت حرارتی و گرم کردن عضلات شما را نیز دارد. با گرم شدن عضلات خون سریع تر در پاهای شما جریان پیدا می کنند و برای فعالیت آماده می شوند.

افراد کهنسال یا افراد بیمار مانند بیماران ام اسی که مشکلات حرکتی و عضلانی دارند با استفاده از این دستگاه می توانند عضلات پای خود را وادار به فعالیت کنند و با قوت گرفتن آنها راحت تر حرکت کنند. این دستگاه 25 کیلوگرم وزن دارد و می توانید با وزن سبکی که دارد آن را راحت تر جابه جا کنید. کاور داخلی این دستگاه قابلیت تعویض دارد که لازم نیست نگران کثیف شدن آن باشید. ماساژی که این ماساژور به شما ارائه می دهد ترکیبی از 30 ماساژ مختلف است و بهتر است هر 15 دقیقه یک بار دستگاه را خاموش کنید تا استراحت داشته باشد. ماساژور پا آی ریلکس C06 به وسیله دکمه هایی که بر روی آن تعبیه شده اند تنظیم می شود و شدت ماساژی که این دستگاه به شما ارائه می دهد تا 6 مرحله قابلیت تنظیم دارد. این ماساژور ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی میباشد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()