09377000080
سبد خرید 0
ماساژور >> دستگاه ماساژور >>
1 روز و 12 ساعت و 46 دقیقه مانده
تخفیف 3,600,000 تومان
کد کالا : 100

ماساژور پا بن کر X100

Boncare X100 Foot Massager

قیمت : 26,900,000 (تومان)13% تخفیفقیمت حراجی : 23,300,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت :   (تومان)
˄˅

                                                                                                            

ماساژور پا بن کر X100 ماساژوری حرفه ای، کوچک و قدرتمندی می باشد که می تواند پای شما را در زوایای مختلف ماساژ دهد. زمانی که با ماساژ کوتاهی باعث ریلکس شدن پاها می شوید، مشاهده خواهید کرد که کل بدن نیز ریلکس می شود و می توانید به راحتی انرژی از دست رفته بدن را دوباره مشاهده کنید. این دستگاه در ضمنی که ویبراتور داشته و پاهای شما را می لرزاند قابلیت حرارتی و گرم کردن عضلات شما را نیز دارد. ماساژور بن کر X100 می تواند به راحتی کف، مچ، ساق و حتی ران پاهای شما را ماساژ دهد و باعث ریلکس شدن و به جریان افتادن خون در رگ های این قسمت ها از بدن شما شود. امکان تنظیم فشار ماساژ در 3 حالت در این دستگاه وجود دارد می توانید در توان های مختلف ماساژ خوبی ببینید. این دستگاه ماساژ ترکیبی نیز می تواند به شما ارائه دهد.
با استفاده از دستگاه های ماساژور پا مانند مدل بن کر می توانید در هر زمان و هر ساعت برای رفع گرفتگی های عضلانی، تند کردن جریان خون، رسیدن به آرامش و ریلکس کردن از ماساژ پا بهره مند شوید. این دستگاه ماساژور موتوری قدرتمند، غلتک، کیسه های هوا و ویبراتور دارد. ماساژور بن کر دارای دو پنل برای کنترل بر روی دستگاه می باشد که با کمک آنها می توانید شدت ماساژی که این دستگاه به شما ارائه می دهد را تنظیم کنید. این دستگاه قابلیت تنظیم دارد و می توانید به صورت جداگانه انتخاب کنید که کدام قسمت از پاهایتان ماساژ ببیند، کف پا، ساق پا یا هر دوی آنها با یکدیگر. با گرم شدن عضلات خون سریع تر در پاهای شما جریان پیدا می کند و پاها برای فعالیت بهتر آماده می شوند. افراد کهنسال یا افراد بیمار مانند بیماران ام اسی که مشکلات حرکتی و عضلانی دارند با استفاده از این دستگاه می توانند عضلات پای خود را وادار به فعالیت کنند و با قوت گرفتن آنها راحت تر حرکت کنند. این ماساژور ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژور پا بن کر X100 با طراحی زیبا بسیار کم جا بوده و با انتخاب آن می توانید پاها را به در خانه به راحتی ماساژ دهید و خستگی یک روز کاری را از تن بیرون کنید. این دستگاه ماساژوری حرفه ای بوده که می تواند پای شما را در زوایای مختلف ماساژ دهد. زمانی که با ماساژ کوتاهی باعث ریلکس شدن پاها می شوید، مشاهده خواهید کرد که کل بدن نیز ریلکس می شود و می توانید به راحتی انرژی از دست رفته بدن را دوباره مشاهده کنید. این دستگاه ویبراتور داشته و پاهای شما را می لرزاند و قابلیت حرارتی و گرم کردن عضلات شما را نیز دارد.

ماساژور پا بن کر X100

با استفاده از دستگاه های ماساژور پا مانند مدل بن کر می توانید در هر زمان و هر ساعت برای رفع گرفتگی های عضلانی، تند کردن جریان خون، رسیدن به آرامش و ریلکس کردن از ماساژ پا بهره مند شوید. این دستگاه ماساژور موتوری قدرتمند، غلتک، کیسه های هوا و ویبراتور دارد. ماساژور بن کر X100 می تواند به راحتی کف، مچ، ساق و حتی ران پاهای شما را ماساژ دهد و باعث ریلکس شدن و به جریان افتادن خون در رگ های این قسمت ها از بدن شما شود. امکان تنظیم فشار ماساژ در 3 حالت در این دستگاه وجود دارد می توانید در توان های مختلف ماساژ خوبی ببینید. این دستگاه ماساژ ترکیبی نیز می تواند به شما ارائه دهد.

ماساژور پا بن کر X100

ماساژور بن کر دو پنل برای کنترل بر روی دستگاه دارد که با کمک آنها می توانید شدت ماساژی که این دستگاه به شما ارائه می دهد را تنظیم کنید. این دستگاه قابلیت تنظیم دارد و می توانید به صورت جداگانه انتخاب کنید که کدام قسمت از پاهایتان ماساژ ببیند، کف پا یا ساق پا یا هر دوی آنها با یکدیگر. با گرم شدن عضلات خون سریع تر در پاهای شما جریان پیدا می کنند و برای فعالیت آماده می شوند. افراد کهنسال یا افراد بیمار مانند بیماران ام اسی که مشکلات حرکتی و عضلانی دارند با استفاده از این دستگاه می توانند عضلات پای خود را وادار به فعالیت کنند و با قوت گرفتن آنها راحت تر حرکت کنند. این ماساژور ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()