ماساژور چشم بن کر E100

Boncare E100 Eye massager

>> >> >> >>
کد کالا : 1048
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ماساژ دادن چشم سبب از بین رفتن خستگی های چشم، آرامش مغز می شود و با مداومت داشتن این کار می توانید از فرسودگی و ضعیف شدن چشم نیز جلوگیری نمایید. کمپانی بن کر ماساژور چشمی فوق العاده ای تولید کرده است که برای چشم و بدن نیز فواید بسیار زیادی دارد. بند این ماساژور چشم بن کر قابلیت تنظیم داشته و با تنظیم آن افراد مختلف نیز می توانند از آن استفاده نمایند. ماساژ در این ماساژور چشم بن کر توسط کیسه هوا به صورت ویبره ای انجام شده و ویژگی گرمایشی که در این وسیله وجود دارد کمک می کند تا عضلات چشم شما و اطراف آن از گرفتگی و اسپاسم های ایجاد شده خلاص شوند.

دردهای مزمن، میگرن ها همگی بر اثر آلودگی هوا، آلودگی های صوتی و .... در طی روز به وجود می آیند و بهتر است برای از بین بردن آنها چند دقیقه ای را ریلکس در جایی بنشینید و از ماساژور چشم بن کر استفاده نمایید و از چشم هایتان مراقب کنید. استفاده از ماساژور چشم بن کر باعث فعال شدن سلولهای افزایش عمل اکسیژن رسانی شده و سبب آرامش رشته های اعصاب چشم شما می شوند. استفاده از ماساژور می تواند فشار ناحیه چشم شما را کاهش داده، باعث کاهش پف، کبودی چشم شود.

زمانی که این ماساژور چشم را استفاده می کنید ماهیچه های پلک شما تقویت شده، از وقوع و پیشترفت نزدیک بینی، کشیدگی یا انحراف زاویه دید تان جلوگیری می شود. دکمه پخش موسیقی و دکمه خاموش و روشن روی این ماساژور چشم بن کر تعبیه شده است که می توانید به راحتی این تنظیمات را انجام دهید. با افزایش سن، حالت جوانی و شادابی چشم ها از بین خواهد رفت و باید برای آن فکری کرد و پزشکان انجام ماساژ مرتب و استفاده از کرم دور چشم را توصیه می کنند. استفاده از دستگاه پیشترفته ماساژور چشم بن کر باعث تقویت عضلات ماهیچه های زیر پوست شما نیز می شود و زیبایی را نیز به صورت به چشم هایتان هدیه می دهد. اسپیکر و ورودی USB به شما کمک می کند در حین اجرای ماساژ به آهنگ های مورد علاقه یا موسیقی ملایمی گوش کرده و ذهنتان را نیز آرام نمایید و ریلکس شوید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()