>> >> >>
کد کالا : 4578
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 220,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 220,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

مانتو کورتکس ریباک مناسب برای پوشش روزانه بانوان در بیرون از منزل و نیز استفاده برای اجرای تمرینات ورزشی به شمار می آید. این مانتو از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توانید مدت های طولانی از آن استفاده نمایید. همانطور که می دانید در فصل پاییز و بهار پوشیدن مانتویی مناسب که بدن را گرم نگه داشته و از آن مهم تر ضد آب باشد امری ضروریست؛ زیرا در این فصول بارش باران زیاد بوده و بهتر است از لباسی استفاده شود که مانع از نفوذ آب به داخل آن شود.

این مانتو به دلیل برخوداری از جنس کورتکس به خوبی از نفوذ آب جلوگیری می کند؛ همچنین جنس داخلی لباس پنبه ایست که موجب گرم ماندن بدن در فصل سرما خواهد شد. مدل یقه این مانتو در دو حالت برگردان و ایستاده قرار می گیرد که می توانید طبق سلیقه مدل یقه را انتخاب نمایید؛ همچنین دارای دو عدد جیب بوده که می توانید در هوای سرد، دست ها را از سرما محفوظ نگه دارید. 

این مانتو ریباک با توجه به این که طراحی اسپرت و ساده ای دارد نظر بانوان را به خود جلب خواهد کرد؛ همچنین به دلیل زیپ دار بودن، پوشیدن آن بسیار راحت است. در قسمت کمر این لباس، بندی قرار گرفته است که می توانید آن را تنظیم کرده و سایز لباس را تغییر دهید و آن را به صورت جذب در آورید؛ بر روی لباس نیز مارک برند ریباک حک شده است. پوشیدن این مانتو با توجه به این که مانع از نفوذ آب می شود، در فصل های بهار و پاییز به دلیل بارانی بودن هوا گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()