مولتی جیم اسپرتک BK179

Sportec BK179 Multi Gym

>> >> >> >>
کد کالا : 179
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

مولتی جیم اسپرتک BK179 ، دستگاه باشگاهی چند کاره ای بوده که دارای کیفیت عالی و مقاومی می باشد که به شما این امکان را می دهد که به صورت حرفه ای ورزش انجام دهید. این دستگاه بر اساس بالاترین استاندارهای روز ورزش با توجه به آناتومی بدن شما ورزشکاران طراحی و ساخته شده است و به شما کمک می کند تا تمرینات متناوب و خوبی با یک دستگاه اجرا کنید. با استفاده از این دستگاه اسپرتک 44 کاره می توانید بدون جابه جایی و گشت زدن در باشگاه 44 تمرین را به راحتی انجام دهید؛ حرکاتی مانند: جلو بازو، لاری، قفسه سینه، انواع کرال ایستاده و نشسته، پرس پا، حرکت قایقی، حرکت بازو جانبی تک دست، پشت بازو، جلوی بازو، زیر بغل سیم کش، پرس شانه نشسته، حرکات عضلات دوسر و سه سر، عضله چهار سر ران و … .

قسمت های مختلف بدن از سینه تا پا با این دستگاه قابل تمرین هستند و این دستگاه بدنسازی به گونه ای ساخته شده است که در یک زمان یک نفر می تواند چندین حرکت را بدون جابه جایی انجام دهد. بر روی بدنه این دستگاه پنل گرافیکی نصب شده است که عضلات درگیر در زمان انجام تمرینات را می توانید مشاهده کرده و نحوه صحیح اجرای تمرینات را با دستگاه آموزش ببینید. بدنه این دستگاه مولتی جیم از فولاد مقاوم 2 میلیمتری ساخته شده است که این جنس تضمین کننده عملکرد و دوام عالی این دستگاه است.

کارکرد روان و مطمئن این دستگاه ترکیبی به شما نیز کمک می کند تا بدنسازی و ورزش لذت بخشی را با این اسپرتک چند کاره تجربه نمایید. صندلی این چندکاره از فوم بادوام و نرمی ساخته شده است و آب و عرق به داخل آن نفوذ نخواهد کرد. سطح یا ارتفاع صندلی این دستگاه نیز قابلیت تنظیم دارد و می توانید با توجه به جثه و قدتان آن را تغییر دهید. بدنه مولتی جیم اسپرتک طراحی حرفه ای داشته با پوشش محکمی که دارد ضد خش میباشد و در برابر آسیب و سایش مقاوم است. وزن صفحات این دستگاه 100 کیلوگرم می باشد. ابعاد این دستگاه به صورت : طول 2 متر و 13 سانتی متر ، عرض 90 سانتی متر و ارتفاع آن 2 متر و 13 می باشد که می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()