مولتی جیم اسپرتک BK179B

Sportec BK179B Multi Gym

>> >> >> >>
کد کالا : 180
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

مولتی جیم اسپرتک BK179B بدنه محکم و بادوامی دارد و از فولاد مقاوم 2 میلیمتری ساخته شده است. این دستگاه نیمکتی مجزا برای انجام دادن پرس پا دارد . این دستگاه باشگاهی چند کاره و بسیار مقاوم می باشد که به شما این امکان را می دهد که به صورت حرفه ای ورزش انجام دهید. این دستگاه دارای پنل گرافیکی می باشد که عضلات درگیر در زمان انجام تمرینات را نشان می دهد و می توانید نحوه صحیح اجرای تمرینات را نیز با دستگاه آموزش ببینید.

با کمک این دستگاه می توانید تمرینات متناوب و خوبی را اجرا کنید و 45 تمرین را به راحتی انجام دهید؛ حرکاتی مانند: جلو بازو، پشت بازو سیم کش،پرس بالا سینه و میان سینه، پشت بازو دوبل، شکم سیم کش، قفسه سینه، انواع کرال ایستاده و نشسته، زیر بغل دست باز از پشت، پشت پا، زیر بغل خم، سرشانه، پرس پا، حرکت قایقی، حرکت بازو  جانبی تک دست، پشت بازو، جلوی بازو، کراس اور، زیر بغل سیم کش، پرس شانه نشسته، حرکات عضلات دو سر و سه سر، عضله چهار سر ران و … . 

این مولتی جیم بر اساس بالاترین استاندارهای روز ورزش با توجه به آناتومی بدن شما طراحی و ساخته شده است و این دستگاه می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. بدنه این چند کاره پوشش محکمی دارد و ضد خش بوده و در برابر آسیب و سایش مقاوم است و دوام رنگ بسیار بالایی دارد. دستگاه مولتی جیم اسپرتک کارکردی روان و راحت دارد و انجام تمرینات ترکیبی با این دستگاه بسیار راحت است. صندلی این چندکاره فوم بادوام و نرمی دارد و ارتفاع آن نیز قابل تنظیم است و قسمت های مختلف بدن از سینه تا پاها را به وسیله این دستگاه می توانید تمرین دهید. 

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
4 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()