>> >> >> >>
کد کالا : 13500
قیمت : 6,800,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 6,800,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

میز شکم و لاری تن آسا H006 یکی از بهترین انواع میزهای بدن‌سازی است که برای پرورش ماهیچه‌های مختلف بدن و همچنین دراز و نشست مورد استفاده قرار می‌گیرد. میز حرکت لاری به نسبت بسیاری از میزهای بدنسازی دیگر، امکان انجام حرکت‌های تمرینی بیشتری را برای ورزشکار ایجاد می‌کند. شاید بتوان گفت خرید میز شکم و لاری تن آسا به معنای آوردن باشگاهی در خانه است تا بسیاری از تمرین‌هایی را که باید با ابزار و وسیله‌های مختلف انجام داد را تنها با همین یک وسیله ورزشی عملی ساخت و در واقع خرید و قیمت میز شکم و لاری تن آسا پرداخت یک هزینه و دستیابی به تمرین‌های ورزشی بسیار است. با بهره گرفتن از دستگاه بدنسازی میز شکم تن آسا دو نوع حرکت لاری یا بازو، و حرکت سینه با دمبل را می‌توان انجام داد. حرکت جلو بازو و لاری یکی از موثرترین تمرین‌ها برای بالاتر بردن حجم ماهیچه‌های دست و بازوست. تشک نشیمنگاه دستگاه میز شکم چندکاره تن آسا را می‌توان در زاویه 180 درجه، به‌گونه‌ای تنظیم کرد که بتوان دست‌ها را برای حرکت جلو بازو تمرین داد. با مددگیری از دمبل و قرار دادن نیمکت در زاویه‌های مختلف هم می‌توان حرکت‌های مختلف سینه مثل پرس زیر سینه، فلای زیر سینه، پرس سینه، فلای سینه، و بسیاری دیگر از حرکت‌های تمرینی را برای تقویت ماهیچه‌های سینه انجام داد.

میز شکم و لاری تن آسا H006 دارای قلاب‌هایی است که به پایه‌های دستگاه وصل شده و با وصل کردن کش به آنها، دستگاه قابلیت اجرای حرکت‌های کششی را به ورزشکار می‌دهد که یکی از مفیدترین حرکت‌های ورزشی برای پرورش و تقویت اندام‌های مختلف است. حرکت‌های مختلفی که با نصب کش بر روی میز شکم چندکاره تن آسا می‌توان انجام داد، نشر جانب، سرشانه، پرس سرشانه، حرکت‌های کششی سینه و حرکت‌های کششی زیر بغل است. حرکت‌های تمرینی دیگر، تمرین‌هایی مربوط به فیله کمر، پهلو، شکم، بازوها، و قوی کردن ماهیچه‌های آنهاست. از دیگر ویژگی‌های دستگاه بدنسازی میز شکم تن آسا داشتن جایگاهی برای قرارگیری دمبل و کش است. تاشو بودن دستگاه شکم تن آسا را هم نباید از نظر دور داشت که نگرانی هر کسی را که جای محدودی دارد، از خرید میز شکم و لاری تن آسا برطرف می‌کند. طول دستگاه شکم تن آسا 160 سانتی‌متر، عرض آن 40 سانتی‌متر، و بلندی آن نسبت به تمرین ورزشی و شخصی که از آن استفاده می‌کند، قابل تنظیم است. قیمت میز شکم و لاری تن آسا با توجه به همه ویژگی‌های آن تعیین شده و درمقایسه با انواع وارداتی آن برای مصرف کننده ایرانی به‌صرفه‌تر و پائین‌تر است. خرید اینترنتی دستگاه شکم تن آسا هم آسان‌ترین راه خرید آن است و دستگاه را در خانه یا باشگاه به دست شما می‌رساند.

 

مزایا

- تاشو
- میز شکم و لاری دارای قلاب نصب کش برای انواع حرکت‌های کششی مانند نشر جانب، سرشانه، پرس سرشانه، حرکت‌های کششی سینه و زیر بغل
- مناسب برای انواع حرکت‌های سینه مانند پرس، پرس زیر سینه، فلای زیر سینه، پرس سینه، فلای سینه، و ...
- دارای محل قرارگیری دمبل

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()