>> >> >> >>
کد کالا : 17560
قیمت : 36,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 36,000,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

هوم جیم مکس اسپرت مدل 7350 را می‌توان به عنوان یک دستگاه همه فن حریف معرفی کرد که فرد را از رفتن به باشگاه بی‌نیاز می‌کند. این دستگاه هوم جیم علاوه بر ایجاد انگیزه در افراد برای ورزش کردن در منزل، در وقت‌ آنها نیز صرفه جویی می‌کند. انجام تمرینات ورزشی در منزل موضوعی‌ است که بیش از پیش ذهن مردم را به خود متوجه کرده است. از طرفی پرداخت هزینه برای مربی خصوصی و حق عضویت‌های هنگفت برای باشگاه‌ها مردم را به سمت خرید هوم جیم تشویق کرده است.

وجود دستگاه هوم جیم در خانه دیگر بهانه‌ای برای ورزش نکردن باقی نمی‌گذارد و به این ترتیب فرد از ساعات طلایی خود در روز به بهترین شیوه ممکن استفاده می‌کند. داشتن این دستگاه درگیری‌های ذهنی شما را برای رفتن در ساعت مقرر به باشگاه از بین می‌برد و شما می‌توانید هنگام حضور در منزل نهایت استفاده از زمان را ببرید. قیمت هوم جیم با توجه به دامنه گسترده‌ حرکاتی که می‌توان به کمک آن اجرا کرد منطقی به نظر می‌رسد و فرد از تمامی امکانات یک باشگاه ورزشی برخوردار است.

از مزیت‌های هوم جیم مکس اسپرت مدل 7350 این است که امکان انجام تمرین‌های متنوع را برای شما فراهم می‌کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در باشگاه برای استفاده از یک وسیله چند دقیقه‌ای منتظر مانده باشید، اما با وجود این دستگاه در منزل دیگر نیازی نیست که برای رسیدن نوبت تمرین صبر کنید. امکان انجام تمامی حرکات بالاتنه و پایین تنه با هوم جیم مکس اسپرت کمک می‌کند تا تجربه یک تمرین یکپارچه و کامل را داشته باشید.

فلای سینه، لت عمودی، جلو بازو لاری، پشت بازو سیم کش، قایقی سیم کش، پرس سینه، پرس بالاسینه، پرس سرشانه، جلوی پا و پشت پا از جمله حرکاتی‌ است که می‌توان به کمک این دستگاه انجام داد. این دستگاه به کیسه بوکس نیز مجهز است که امکان انجام حرکات رزمی را برای ورزشکار فراهم می‌کند. به علاوه انجام حرکاتی از قبیل پارالل و بارفیکس از طریق این وسیله ورزشی محقق می‌شود. هوم جیم مکس اسپرت به نیمکت مدرج نیز مجهز شده که به کمک آن می‌توان حرکات متنوعی را در جهت بدنسازی و رسیدن به تناسب اندام انجام داد.

شما می‌توانید برای خرید هوم جیم به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ما ثبت نمایید تا این محصول را به نشانی شما ارسال کنیم. در صورتی که تمایل به خرید حضوری دارید این امکان از طریق فروشگاه برای شما فراهم شده است. به علاوه همکاران ما در واحد فروش آماده هستند تا به سوالات شما درباره قیمت هوم جیم و قابلیت‌های آن پاسخ دهند.

مزایا

- امکان انجام دامنه گسترده‌ای از حرکات در داخل منزل
- صرفه جویی در زمان
- انجام تمرین یک پارچه و کامل
- امکان انجام حرکاتی مانند فلای سینه، لت عمودی، جلو بازو لاری، پشت بازو سیم کش، قایقی سیم کش، پرس سینه، پرس بالا سینه، پرس سرشانه، جلوی پا و پشت پا
- انجام حرکاتی مانند پارالل و بارفیکس

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()