09377000080
سبد خرید 0
تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 204490
قیمت : 105,500,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 105,500,000   (تومان)
˄˅

                                                                                                            

بررسی تخصصی و اجمالی

پله برقی باشگاهی کلاسیک فیتنس مدل 5500 ساخت کشور چین، قادر به سوزاندن مقدار قابل توجهی کالری و ارائه تمرینات هوازی باورنکردنی است. اما چیزی که این دستگاه را به برنده بزرگ در باشگاه‌ها تبدیل می‌کند، توانایی آن در حالت دادن و فرم دادن به قسمت پایین تنه است. یعنی هرچه بیشتر از پله برقی باشگاهی در طول تمرینات خود استفاده کنید، عضلات چهارسر ران، همسترینگ، ساق پا و باسن قوی تر و خوش فرم‌تر می‌شوند. مزایای استفاده از پله برقی باشگاهی کلاسیک فیتنس مدل 5500 به شکل‌دهی و تقویت پایین تنه محدود نمی‌شود. بلکه بالا رفتن از پله‌ها به تقویت اندام قلبی عروقی کمک می کند زیرا شرایط هوازی مناسبی را فراهم می‌آورد. قلب سالم‌ می‌تواند خون غنی از اکسیژن را به سراسر بدن پمپاژ کند، در عین اینکه ریه‌های قوی‌تر اجازه می‌دهند تا اکسیژن بیشتری وارد بدن شود.

عملکرد ژنراتوری از دیگر نقاط قوت این پله باشگاهی به شمار می‌رود که دستگاه را بی‌نیاز به نیروی برق می‌سازد و این ورزشکاران هستند که حرکت را تداوم می‌بخشند. شیوه کار به این صورت است که پاها طبق ریتم تعیین شده، به بالا و پایین حرکت می‌کنند و پدال ها به سمت پایین رانده می‌شوند، اما تا انتهای زمین پایین نمی روند. توصیه می شود برای جلوگیری از افتادن، دسته‌های کناری را نگه دارید، خصوصا اگر تازه کار هستید. از طریق سنسورهای واقع شده بر روی دسته‌ها می‌توانید برای نظارت بر ضربان قلب استفاده نمایید تا در منطقه امن تمرینات خود را انجام دهید.

هنگامی که زمان استراحت فرا می رسد، می‌توان به سادگی با قرار دادن هر دو پا روی پدال، پله برقی باشگاهی کلاسیک فیتنس مدل 5500 را متوقف کرد. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و با تعبیه نمایشگر LCD پیگیری تغییرات حاصل شده در پارامترهایی نظیر سرعت، زمان، مسافت، کالری و ضربان قلب به راحتی امکان‌پذیر می باشد. از طرف دیگر با کمک برنامه‌های پیش فرش امکان انتخاب الگوی آماده شده برای تمرینات وجود دارد. پله برقی باشگاهی Classic Fitness 5500 قادر است وزن بیش از 200 کیلوگرم را تحمل کند یعنی افراد با هر وزنی می‌توانند با این دستگاه تمرین کنند و استفاده روزانه بی‌وقفه در باشگاه‌ها خللی در کارکرد آن حاصل نمی‌کند. این دستگاه از 3 عدد پله برخوردار است که ارتفاع هر یک به ۳۶.۵ سانتمیتر می‌رسد و فضای کافی برای قرار دادن راحت و ایمن پاها در نظر گرفته شده است.

مزایا

مثبت تحمل وزن نامحدود
مثبت ارتفاع پله 36.5 سانتیمتر
مثبت نوع نمایشگر LCD
مثبت برنامه پیش فرض
مثبت اطلاعات نمایشگر: سرعت، کالری مصرفی، زمان، تعداد ضربان قلب
مثبت نگهدارنده بطری آب
مثبت نگهدارنده تبلت و موبایل
مثبت دارای ۳ پله
مثبت ابعاد پله: عمق ۲۵، عرض ۴۶، ارتفاع ۳۶.۵ سانتیمتر
مثبت وزن دستگاه : 195 کیلوگرم
مثبت ابعاد: ۱۴۵x۸۰x۲۰۶ سانتیمتر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()