کتونی مردانه آندر آرمور

Under Armour Threadborne Fortis 3 RunninG Shoes

>> >> >>
کد کالا : 2035
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

کتونی ورزشی که انتخاب می کنید نباید فشار زیادی به پاهای تان وارد کند و برای پاهای تان تنگ باشد. پاها در زمان استفاده از کتونی ورزشی باید راحت و آزاد باشند. انگشتان پاهای تان را داخل کتونی ورزشی مردانه آندر آمور تکان دهید اگر به راحتی حرکت کرد، سایز کفش ورزشی مورد نظرتان درست بوده و می توانید از خرید کفش ورزشی تان لذت ببرید. رویه این کتانی مردانه آندر آمور بسیار لطیف و انعطاف پذیر است و اجازه می دهد تا پاها در طی روز تنفس داشته باشند و با پوشیدن آنها عرق نخواهید کرد. داخل کتانی آندر آمور پوششی پارچه ای لطیفی دارد و درصد کمی از آن الیاف مصنوعی می باشد که همین موضوع سبب می شود پای شما کمتر عرق کند و گرفتار بوی بد داخل کفش نشوید.

کفی این کتونی ورزشی آندر آمور در مدل بسیار نرم ولی در عین حال بادوام است و انعطاف پذیری که دارد به مانند ضربه گیر عمل کرده و از ضربات احتمالی که در زمان راه رفتن به پاها و کمر شما وارد می شود کم می کند. این کفش ورزشی مردانه آندرآمور با کیفیت بسیار عالی برای استفاده روزمره و انجام دادن ورزش بسیار ایده آل و مناسب می باشد. ضخامت زیره این کتونی ورزشی 3 سانتی متر بوده و رویه این کفش از تورهای منسجم نساجی ساخته شده است که از پاها در عین راحتی، محافظت شده و دچار آسیبی نمی شود. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب کتونی ورزش را داشته باشید بهتر است در ابتدا ویژگی های پاهای خود را بشناسید تا بتوانید انتخاب مناسبی انجام دهید.

جنس این کتونی ورزشی مردانه آندر آمور بسیار با دوام بوده و نیز هوا به داخل این کتانی ورزشی آندر آمور نفوذ خواهد کرد که همین امر موجب می شود با مدت ها استفاده از این کفش ورزشی آندر آمور پای شما تعریق بیش از حد نداشته و بو نگیرد. استفاده از کتونی آندر آمور مناسب حین اجرای ورزش ، موجب راحتی شما شده و می توانید مدت زمان بیشتری را به تمرین بپردازید. حین خرید کفش ورزشی آندر آمور نه تنها باید به راحتی پا درون کفش دقت کنید، بلکه انعطاف پذیری کتونی ورزشی نیز بسیار حائر اهمیت می باشد. کتانی ورزشی آندر آمور کیفیت بسیار زیادی دارد و از این کتونی آندر آمور می توانید برای پیاده روی، اجرای تمرینات روزانه استفاده نمایید. این کتانی آندر آمور را می توانید برای رفت و آمدهای روزمره استفاده کرده و با سایر پوشاک ورزشی به راحتی ست کنید. کفش ورزشی خوب می تواند از پاهای شما محافظت کرده و در ضمن قادر است وزن شما را بر روی پاها و کمرتان به درستی تقسیم کند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()