کفش آدیداس پورشه دیزاین New

Adidas Porsche Design New Shoes

>> >> >>
کد کالا : 11
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

استفاده از کتونی ورزشی آدیداس پورشه دیزاین New مناسب حین اجرای ورزش، موجب راحتی شما شده و می توانید مدت زمان بیشتری را به تمرین بپردازید. حین خرید کتونی ورزشی آدیداس نه تنها باید به راحتی پا درون کفش دقت کنید، بلکه انعطاف پذیر کتونی ورزشی نیز بسیار حائر اهمیت می باشد. کتونی ورزشی آدیداس پورشه دیزاین New محصول با کیفیت بالاست که می توانید برای اجرای تمرینات روزانه از این کتانی ورزشی آدیداس استفاده نمایید. این کفش ورزشی آدیداس را می توانید برای رفت و آمدها روزمره استفاده کرده و با سایر پوشاک ورزشی به راحتی ست کنید. استفاده از کتونی پیاده روی موجب کاهش وزن کفش شده و به این ترتیب از هدر رفتن بیش از حد انرژی حین هر نوع ورزش جلوگیری خواهد کرد.

علاوه بر این به موجب فناوری آدیداس، این کتونی ورزشی آدیداس پورشه دیزاین New دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و با برخورد پا به زمین، ضربات وارده را جذب کرده که از ماهیچه‌ها، مفاصل و تاندون‌های پا مراقبت کرده و به این صورت از آسیب و فشار به پا جلوگیری خواهد کرد. جنس این کتونی آدیداس پورشه دیزاین New بسیار با دوام بوده و نیز هوا به داخل این کتونی آدیداس نفوذ خواهد کرد که همین امر موجب می شود با مدت ها استفاده از این کفش ورزشی پای شما تعریق بیش از حد نداشته و بو نگیرد. از مزایای این آدیداس پورشه دیزاین New می توان به راحتی پا درون کتونی ورزشی اشار نمود که پنجه ها هنگام پوشیدن این کتونی ورزشی آدیداس از آزادی عمل برخوردار بوده و می توانید به راحتی گام بردارید بدون این که احساس خستگی نمایید. آدیداس پورشه دیزاین New گزینه ای بسیار مناسب برای تمرین بر روی انواع دستگاه های ورزشی هوازی از جمله: تردمیل، دوچرخه ثابت یا اسکی فضایی می باشد که لذت ورزش را برای شما چند برابر خواهد کرد.

رویه این کتونی ورزشی آدیداس از چرم مصنوعی بوده و بسیار نرم، سبک می باشد. تهیه کتانی ورزشی مناسب که امروزه به عنوان یکی از ابزار اصلی هر رشته ورزشی مطرح است برای اجرای بهتر ورزش بسیار مهم بوده و دارای سه کارکرد اصلی حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن است. قابلیت انعطاف پذیری بالای این کتانی ورزشی آدیداس پورشه دیزاین New سبب می شود بتوانید علاوه بر اینکه در زمان انجام دادن ورزش هایی مانند پیاده روی و دویدن آن را به پا کنید، بتوانید به صورت مداوم از صبح تا شب برای انجام دادن امور روزانه نیز از کتانی آدیداس پورشه دیزاین New استفاده کرده، بدون اینکه دچار پا درد یا کمردرد شوید. زیره نرم و انعطاف پذیر این کتانی آدیداس پورشه دیزاین New ورزشی آدیداس برای بدن مخصوصا کمر شما مانند ضربه گیر عمل می کند و فشار هر ضربه از قدم برداشتن شما را در زمان ورزش یا حتی قدم برداشتن به خوبی می گیرد و شما از ناحیه کمر و زانوها دچار مشکل نخواهید شد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

حمیده محبی : ۰۹۱۴۶۴۱۴۱۲۸
0 0
آیا میتونیم این کفش رو سفارش بدیم با پست ارسال کنین؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله ارسال به تمام نقاط ایران داریم.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
5 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()