کفش آندر آرمور SpeedForm Fortis 2

Under Armour SpeedForm Fortis 2 Shoes

>> >> >>
کد کالا : 358
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

داخل کتانی ورزشی آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 پوششی پارچه ای لطیفی دارد و درصد کمی از آن الیاف مصنوعی می باشد که همین موضوع سبب می شود پای شما کمتر عرق کند و گرفتار بوی بد داخل کفش نشوید. کفی این کتونی آندر آرمور در مدل بسیار نرم ولی در عین حال بادوام است و انعطاف پذیری که دارد به مانند ضربه گیر عمل کرده و از ضربات احتمالی که در زمان راه رفتن به پاها و کمر شما وارد می شود کم می کند. استفاده از کتونی آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 مناسب حین اجرای ورزش ، موجب راحتی شما شده و می توانید مدت زمان بیشتری را به تمرین بپردازید. حین خرید کتونی آندر آرمور نه تنها باید به راحتی پا درون کفش دقت کنید، بلکه انعطاف پذیری کتونی ورزشی نیز بسیار حائر اهمیت می باشد. کتانی کفش آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 کیفیت بسیار زیادی دارد و از این کتون آندر آرمور می توانید برای پیاده روی، اجرای تمرینات روزانه استفاده نمایید. این کتونی آندر آرمور را می توانید برای رفت و آمدها روزمره استفاده کرده و با سایر پوشاک ورزشی به راحتی ست کنید.

جنس این کتونی کفش آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 بسیار با دوام بوده و نیز هوا به داخل این کتانی نفوذ خواهد کرد که همین امر موجب می شود با مدت ها استفاده از این کفش ورزشی پای شما تعریق بیش از حد نداشته و بو نگیرد. از مزایای این کتونی آندر آرمور می توان به راحتی پا درون کفش اشار نمود که پنجه ها هنگام پوشیدن این کتونی کفش آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 از آزادی عمل برخوردار بوده و می توانید به راحتی گام بردارید بدون این که احساس خستگی نمایید. کتانی کفش آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 گزینه ای بسیار مناسب برای تمرین بر روی انواع دستگاه های ورزشی هوازی است. تکنولوژی Charged باعث انعطاف پذیری کفش ورزشی آندرآمور در سطح بالا می شود تا در مواقع استفاده از آن از آسیب به پا یا کمر جلوگیری شود. دلیل محبوبیت این برند نیز انعطاف پذیری آن در بین افراد می باشد. کفش ورزشی آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 از استحکام بالایی برخوردار بوده و در تولید آن باکیفیت ترین مواد به کار رفته است و همین امر باعث سبکی وزن محصول نیز خواهد شد.

پارچه سطح این کفش ورزشی مشبک و نرم بوده که موجب تحرک کامل پا حین استفاده می شود و از آسیب به تاندون و عضلات ساق پا جلوگیری می نماید. اگر قصد انجام تمرینات سخت یا پیاده روی های طولانی مدت را دارید در انتخاب کفش ورزشی آندر آرمور SpeedForm Fortis 2 شک نکنید. همچنین این مدل گزینه مناسبی برای استفاده روزمره شما می باشد. کفش ورزشی آندر آرمور را برای ورزش و حتی انجام دادن کارهای روزانه نیز به طور مرتب می توانید استفاده کنید. پوشش بیرونی این کتونی ورزشی آندر آرمور توری بوده و سوراخ هایی برای تبادل جریان هوا دارد و پاها در این کتانی گرما را احساس نمی کنند و خنک می باشند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()