کفش ریباک One Cushion 2.0

Reebok One Cushion 2.0 Shoes

>> >> >>
کد کالا : 655
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

پارچه باعث تنفس پا در زمان استفاده از آن بوده که مانع از خسته شدن در پیاده روی های طولانی مدت می شود. جنس لژ یا زیره این کتونی ریباک از EVA می باشد که موجب سبک شدن آن می شود و همین ویژگی یکی از مهمترین نکات در انتخاب کتونی ریباک است. تکنولوژی Cushioning در این کتونی ریباک One Cushion 2.0 باعث انعطاف پذیری بالای آن در حین استفاده خواهد شد و در برابر ضربه های وارده از پا محافظت می کند. این مدل از کتونی ریباک طراحی کاملا ساده دارد که می توانید به آسانی این کتونی ریباک را با سایر پوشاک ورزشی ست نمایید.

چنس رویه کتونی پیاده روی One Cushion 2.0 مانع تعریق بیش از حد پا خواهد شد و به همین علت از بوی بد پا نیز جلوگیری می کند. این مدل از کتونی نایک One Cushion 2.0از طریق بند باز و بسته می شود که می توانید به راحتی این کتونی ورزشی را بپوشید. پاهای شما در این کتانی ریباک مخصوص پیاده روی بسیار راحت بوده و به تاندون ها و انگشتان پا فشاری وارد نخواهد شد. استفاده از کتونی ریباک One Cushion 2.0 مناسب هنگام پیاده روی باعث می شود تا شما بتوانید مدت زمان بیشتری را به اجرای پیاده روی بپردازید. برای راحتی و سلامتی پای خود باید کتونی ریباک مناسبی را انتخاب نمایید که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد.

این مدل از کتانی ریباک پیاده روی بسیار منعطف بوده که حین پوشیدن این کفش ورزشی می توانید به راحتی گام بردارید. از انواع کتونی پیاده روی و ورزشی است که از طراحی خاص و ساده برخوردار می باشد. کتونی ریباک در انواع مختلف با مدل های متفاوت عالی تولید شده است. کتونی ریباک در مدل One Cushion 2.0 بسیار شیک، زیبا و مناسب برای پیاده روی و اجرای انوع ورزش ها می باشد. یکی از ویژگی هایی که موجب می شود پای شما درون این کتانی ریباک احساس راحتی داشته باشد، پارچه استفاده شده در سطح این کتونی ریباک One Cushion 2.0 نرم بوده و مشبک است. پنجه شما در کتونی ریباک انتخابی خود باید راحت بوده و به سایز انتخابی باید توجه داشته باشید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()