>> >> >>
کد کالا : 628
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 184,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 184,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

یکی از تجهیزات ورزشی مورد نیاز که تاثیر به سزایی در عملکرد شما هنگام تمرین دارد ، کتونی ورزشی بوده که بهتر است با دقت هرچه تمام تر ، اقدام به خرید کفش ورزشی نمایید ؛ با توجه به این امر کمپانی های معتبر بسیاری در زمینه تولید و عرضه انواع کفش ورزشی فعالیت دارند. بنابراین قبل از شروع تمرین ، بهتر است کفش ورزشی مخصوص را تهیه کنید تا به این ترتیب بتوانید نه تنها مدت زمان بیشتری ورزش یا پیاده روی کنید، بلکه از خستگی زودرس نیز جلوگیری نمایید. کفش پرفکت استپس زنانه اسکای طراحی بسیار ساده دارد که در عین حال راحتی را به شما ارمغان می دهد ؛ این کتونی پرفکت استپس به آسانی پا می رود و شما می توانید در کمترین زمان این کفش پیاده روی را پا کنید. جنس رویه این کفش پرفکت استپس از کتان بوده که به سطح پا فشار وارد نمی کند و نیز هوا دورن این کتونی پرفکت استپس نفوذ خواهد کرد ؛ به همین علت گردش هوا درون این کفش پرفکت استپس ، مانع تعریق بیش از حد پا شده که در پیاده روی های طولانی مدت یا تمرینات ورزشی نیز از بوی بد پا جلوگیری می نماید. 

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای انتخابی مناسب برای بانوان خوش سلیقه بوده و شما می توانید به راحتی این کتونی پیاده روی را با سایر لباس و پوشاک ورزشی ست کنید. این کتونی پرفکت استپس از بهترین مواد تولید شده است که جنس زیره این کفش پرفکت استپس از کتان و اتیلن- وینیل استات (EVA) بوده و با توجه به این امر ، وزن این کتانی پرفکت استپس سبک می باشد ؛ به همین علت حین اجرای تمرین با استفاده از این کفش پرفکت استپس ، برای گام برداشتن نیاز به صرف انرژی زیاد نداشته و بدون هدر رفتن نیروی مضاعف ، می توانید تمرینات ورزشی را انجام دهید. لژ زیرین این کتونی پرفکت استپس 3 سانتی متر بوده و حالتی ارتجاعی دارد که هنگام پیاده روی ، ضربات وارده از برخورد پا با زمین را جذب نموده و به این ترتیب مانع از آسیب به زانوها و نیز ستون فقرات خواهد شد ؛ به همین دلیل این کفش پرفکت استپس گزینه ای مناسب برای استفاده روزمره و پیاده روی های روزانه همه افراد و همچنین کسانیست که مستعد کمر درد های مزمن می باشند. 

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای کاملا انعطاف پذیر بوده که انگشتان پا درون این کتونی پرفکت استپس به راحتی حرکت می کنند ؛ از این رو هنگام استفاده طولانی مدت از این کتانی پرفکت استپس به تاندون ها و عضلات ساق پا ، فشار و آسیبی وارد نخواهد شد. این کتونی پرفکت استپس در برابر عوامل فیزیکی مقاوم بوده که به سرعت فرسوده نشده و تغییر شکل نمی دهد ؛ این کفش پرفکت استپس به علت برخورداری از جنس کتان به آسانی قابل شست و شو می باشد. جنس داخلی این کتونی پرفکت استپس از پارچه ای ضد بو بوده که با پوشیدن این کفش پرفکت استپس راحتی را حس خواهید کرد. 

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای

کفش پرفکت استپس زنانه اسکای

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()