>> >> >>
کد کالا : 9871
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 224,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 224,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

کفش پرفکت استپس مردانه پرفرمنس؛ این کفش مناسب پیاده روی بوده و قابل شست و شو است و می توانید به راحتی آن را تمیز کنید. الیاف بافتی رویه این کفش، ضد بو و ضد عرق می باشد که سبب می شود در طول روز با پوشیدن آن پاهای تان بو نگیرد و دچار مشکلی نشوید. مزیت آنتی باکتریال و ضد بو، ضد عرق این کفش می تواند محیط مناسبی را برای پا فراهم کند.

کفش های پرفکت استپس رویه قابلیت مایکروفایبری دارند که ضد حساسیت بوده و با استفاده از آنها دچار حساسیتی نمی شوید. این کفش نیز مانند سایر مدل های تولیدی کمپانی پرفکت استپس بسیار راحت است که به شما اجازه می دهد در کل روز در زمان انجام فعالیت ها از آن استفاده کنید. با کمک این کفش ها می توانید ساعت های طولانی راه بروید و پیاده روی کنید تا کارهای روزانه خود را انجام دهید، بدون اینکه دچار پا درد یا کمر دردی شوید.

جنس رویه این کفش بافت و زیره آن ایویاست و با توجه به مدل پارچه این کفش هوا در حین استفاده در آن جریان دارد و این ویژگی در این کفش ها سبب خواهد شد در پاها تعریقی ایجاد نشود. زیره در کفش های ورزشی و حتی پیاده روی بسیار اهمیت دارد. زیره مناسب در کفش مخصوصا در قسمت پاشنه سبب جلوگیری از انتقال ضربه به بدن جلوگیری می شود و در اصطلاح حالت طبی درمانی نیز دارد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()