پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
تحمل وزن
نوع مگنت
کشور سازنده
برند
کالا برای:

لیست قیمت الپتیکال خانگی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

اسکی فضایی یا الپتیکال یک ابزار ورزشی مدرن است که خیلی طرفدار برای خود جمع کرده است . این دستگاه ورزشی دارای مزیت هایی است که کاربران به آن پی برده اند . اسکی فضایی در دو نوع باشگاهی و خانگی به بازار عرضه می گردد. نوع خانگی برای راحتی هر چه بیشتر ورزشکاران برای محیط منزل مدل سازی شده است . زیرا در حال حاضر خیلی از مردم برای اینکه راحت تر به ورزش خود و کارهای منزل نیز برسند ، خانه بر باشگاه ترجیح می دهند . به همین منظور است که مدل خانگی الپتیکال نیز مدل سازی شده است.

الپتیکال نیز همانند دوچرخه ثابت و تردمیل یک ابزار ورزشی هوازی است که الپتیکال خانگی نیز این امکان را فراهم کرده که کاربران در فضای منزل خود ورزش هوازی انجام دهند . فروشگاه هایپرجیم در این قسمت از مجموعه فروشگاهی خود، الپتیکال خانگی را در طرح ها و انواع مختلف بر اساس قیمت و قدرت موتور و تحمل وزن برای شما کاربران گرامی ارائه کرده است . لازم به توضیح است که سفارشات خود را می توانید درب منزل نیز تحویل بگیرید .

لیست قیمت الپتیکال خانگی

شاید شما هم به این موضوع اندیشیده باشید که چرا زندگی مدرن امروزه نیاز به دستگاه‌هایی مانند اسکی فضایی یا الپتیکال و تردمیل و دوچرخه ثابت و امثال آنها دارد. در روزگاری که تنها فعالیت بسیاری از افراد، سوار خودرو شدن و رفتن به محل کار و سپس همان مسیر را به همین شکل برگشتن است، به‌طور طبیعی افراد دارای کمترین تحرک شده‌اند و کم‌تحرکی، ضررها و زیان‌های بسیاری برای همه ما به همراه داشته است. هم‌زمان با ماشینی شدن زندگی، رواج خوراکی‌های پرچرب و پرکالری و فست فودها نیز زندگی ما را دچار زیان‌های بسیاری کرده است. از نمونه ضررهای کم‌تحرکی و بی‌فعالیتی و خوردن خوراکی‌های چرب و پرکالری و ناسالم، نارسائی‌های قلبی و گرفتگی رگ‌های قلب و فشار خون و دیابت و انواع و اقسام بیماری‌هاست که بسیاری از ما با آنها رو‌به‌رو شده‌ایم. در کنار زندگی ماشینی و خوراکی‌های ناسالم، اضطراب و ناآرامی‌ها و درگیری‌های ذهنی و ناکامی‌های زندگی روزمره نیز افزوده شده و در کنار جسم ما، ذهن و فکر ما هم درگیر شده است. یکی از بهترین راه‌ها برای رها شدن از آنچه زندگی پراضطراب و ماشینی و ناسالم امروز برای ما به ارمغان آورده است، ورزش کردن و پرداختن به تمرین‌های ورزشی است. یکی از بهترین ورزش‌ها هم که شادابی و سلامت روح و جسم ما را به دنبال دارد، پیاده‌روی و دویدن و دوچرخه سواری است که عملا در شیوه زندگی امروزه ما و آپارتمان نشینی، پرداختن به آنها ممکن نیست. اما هم‌زمان با مدرن شدن زندگی و ماشینی شدن آن، دستگاه‌هایی هم اختراع و ساخته شده‌اند تا زندگی شهرنشینی مردم را از خشکی و کسالت درآورند و روح و شادی و تحرک به آن ببخشند. دستگاه الپتیکال یا اسکی فضایی یکی از این نمونه‌هاست که تمرین کردن با آن فایده‌های بسیاری برای ورزشکار به همراه دارد که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می‌شود.

ابتدائی‌ترین نکته‌ای که در فایده‌های بی شمارتمرین با دستگاه اسکی فضایی یا الپتیکال می‌توان به آن اشاره کرد، وارد آوردن کمترین فشار به بدن ورزشکار است، به گونه‌ای که فشاری بسیار کمتر از دویدن روی تردمیل و دوچرخه سواری به مفصل‌ها می‌آید و آسیب بسیار کمتری از دستگاه‌های مشابه برای بدن ورزشکار به همراه دارد. نکته دیگر در تمرین با دستگاه اسکی فضایی یا الپتیکال با یک برنامه زمانی منظم، بالا بردن سطح انرژی در بدن ورزشکار است که به افزایش ترشح هورمون سروتونین در بدن فرد منجر می‌شود. می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هورمون سروتونین، ایجاد حس رضایت از زندگی و دستیابی به حس شادی است و ترشح میزان کافی از آن در بدن، از افسردگی شخص جلوگیری می‌کند. کم کردن اضطراب یکی دیگر از فایده‌های تمرین با الپتیکال است. اصولا بیشتر ورزش‌ها به کم کردن اضطراب در افراد مختلف منجر می‌شوند و تمرین با الپتیکال یا اسکی فضایی هم یکی از آنهاست. نداشتن اضطراب باعث داشتن تمرکز در زندگی، و بهتر شدن خلق و خو، و جلوگیری از بروز افسردگی در فرد می‌شود. از دیگر برتری‌های تمرین با الپیتیکال در خانه یا باشگاه، دور ماندن از محیط خیابان و آلودگی هوا و ترافیک، و استفاده از زمانی است که در ظاهر مرده است و کارایی چندانی برای فرد ندارد و می‌توان از این زمان‌های تلف‌شده بهترین استفاده را در خانه یا باشگاه کرد. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های ورزش کردن با الپتیکال در خانه یا باشگاه، جلوگیری از بروز بیماری‌های قلبی و گرفتگی رگ‌ها، و جلوگیری از بروز دیابت بر اثر کم تحرکی، و در صورت داشتن بیماری‌هایی مانند فشار خون و گرفتگی رگ‌های قلب و چاقی و مانند آنها، برطرف شدن آنها به مرور زمان است. با توجه به همین دیدگاه، تقویت قلب و ریه یکی دیگر از پیامدهای ورزش کردن با دستگاه الپتیکال است. تقویت ماهیچه‌ها نیز یکی از مهم‌ترین دستاوردهای تمرین با الپتیکال است. تقویت بسیاری از ماهیچه‌های بالاتنه و پائین‌تنه مانند عضله‌های بازو، پشت بازو، شکم، سینه، همسترینگ، باسن، دوقلو، ساق، و بسیاری دیگر از ماهیچه‌های بدن، یکی دیگر از برتری‌های ورزش با دستگاه اسکی فضایی یا الپتیکال است. تقویت استخوان‌ها را هم به دیگر برتری‌های دستگاه اسکی فضایی بیفزایید که باعث جلوگیری از پوکی استخوان در فرد ورزشکار می‌شود. امکان گام برداشتن به عقب یکی دیگر از کارکرد‌های بیشتر دستگاه‌های الپتیکال است و این ویژگی به درگیر کردن تعداد بیشتری از اندام‌ها و ماهیچه‌ها در فعالیت تمرینی و ورزشی، و همچنین ذهنی کمک می‌کند. و آنچه که بیشتر مردم امروزی در پی آن هستند، یعنی کم کردن وزن و کالری سوزی هم با تمرین با دستگاه الپتیکال می‌تواند به نتیجه دلخواه برسد و فرد می‌تواند بیشترین کالری را در کمترین زمان با تمرین با الپتیکال بسوزاند.

برای تهیه الپتیکال مناسب و تمرین با آن ابتدا بهتر است انواع مختلف الپتیکال را بشناسیم که در زیر نگاهی به انواع آنها داریم:

ابتدا باید از انواع الپتیکال باشگاهی و خانگی نام ببریم که هر کدام مناسب نوعی فعالیت فردی یا گروهی، برنامه‌ریزی و ساخته شده‌اند. انواع الپتیکال باشگاهی برای بهره بردن افراد مختلف در باشگاه‌ها ساخته شده‌اند و در طراحی و ساخت آنان سنگین‌ترین افراد با بیشترین نیرویی که می‌توانند به دستگاه الپتیکال وارد آورند، در نظر گرفته شده‌اند. انواع الپتیکال باشگاهی دارای وزن بیشتر، قدرت تحمل وزن بالاتر، کارایی و قدرت بیشتر، استحکام بالاتر، و همچنین قیمت بیشتر هستند. انواع الپتیکال خانگی در وزن‌های مختلف و مناسب کاربران متفاوت و مطابق با نیازهای گوناگون طراحی شده‌اند و کاربران خانگی می‌توانند با توجه به وزن خود و انتظارهایی که از دستگاه الپتیکال دارند، نوع مناسب خود را انتخاب و خریداری نمایند

از نظر ساختاری انواع الپتیکال به دو گروه دسته ثابت و دسته متحرک تقسیم می‌شوند. در الپتیکال با دسته ثابت، بیشترین تمرکز و فعالیت و چربی‌سوزی بر نیمه پائینی بدن ورزشکار متمرکز شده و دستگیره‌های این گروه از انواع الپتیکال ثابت است و فعالیت زیادی در قسمت بالاتنه و دست‌های کاربر صورت نمی‌گیرد. انواع الپتیکال با دسته متحرک، امکان حرکت دادن دست‌ها و بازوها را هم برای ورزشکار فراهم می‌کنند و حالتی شبیه به شنا در فضا را پدید می‌آورند و هم‌زمان با چربی سوزی در پائین‌تنه، بالاتنه ورزشکار هم فعال می‌شود و ورزیدگی دست و بازو و قفسه سینه هم در نتیجه تمرین با دستگاه اسکی فضایی عملی می‌شود. حرکت پدال‌ها در انواع الپتیکال به دو گونه است: مستقل و وابسته. در نوع نخست پدال‌ها می‌توانند مستقل عمل کنند که در این صورت هر دو پا باید به صورت جداگانه و غیر هماهنگ با هم به فعالیت بپردازند و نیروی بیشتری برای کار با دستگاه لازم است، و فعالیت بالاتر و ماهیچه سازی بیشتر و کالری سوزی بیشتری اتفاق می‌افتد؛ اما در حرکت وابسته، دو پدال با توجه و وابسته به هم، حرکت می‌کنند و حرکت یکی، دیگری را هم به حرکت درمی‌آورد. بعضی از انواع الپتیکال امکان تنظیم شیب را هم به کاربر و ورزشکار می‌دهند که باعث فعالیت بیشتر و صرف انرژی بالاتر و چربی‌سوزی بیشتری در بدن ورزشکار می‌شود.

از دیدگاهی دیگر که مربوط به مقاومت انواع الپتیکال است، انواع الپتیکال را می‌توان به دو گروه الپتیکال مگنتی یا مغناطیسی، و  الپتیکال الکترومگنتی یا الکترومغناطیسی تقسیم‌بندی کرد. تنظیم مقاومت دستگاه الپتیکال به معنای تنظیم میزان فشاری است که باید برای حرکت دادن پدال‌ها بر آنها وارد آورد. مغناطیسی بودن یا الکترومغناطیسی بودن الپتیکال هم، مشخص کننده تنظیم مقدار مقاومت الپتیکال به صورت دستی یا دیجیتال است. در انواع الپتیکال مگنتی تنظیم مقاومت یا در واقع تنظیم میزان فشاری که باید بر روی پدال‌ها بیاید، به صورت دستی تنظیم می‌شود و این کار با تنظیم پیچ مربوط به آن صورت می‌گیرد، و در انواع الپتیکال الکترومغناطیسی تنظیم سطح مقاومت به صورت دیجیتال است و فقط با زدن کلیدی بر روی مانیتور یا دسته الپتیکال، و در هنگام فعالیت ورزشی انجام می شود.

خرید الپتیکال

خرید الپتیکال به معنای تهیه یکی از بهترین وسیله‌های تمرینی و ورزشی برای دستیابی به هر آن چیزی است که در بالا بیان شد. برای خرید الپتیکال ابتدا باید نوع آن را مشخص کرد که الپتیکال باشگاهی مورد نظر است یا الپتیکال خانگی. همان‌گونه که از نام باشگاهی و خانگی مشخص است، خرید هر کدام کارایی خاصی دارد و نیازهای خاصی را برآورده می‌کند. خرید الپتیکال باشگاهی برای استفاده افراد مختلف با وزن‌های متفاوت و نیازهای گوناگون برای استفاده در باشگاه‌ها است و معمولا از طرف مالکان یا مدیران باشگاه‌ها صورت می‌گیرد، هر چند که ممکن است ورزشکاران سنگین وزن و حرفه‌ای نیز برای تمرین در خانه یا محیط ورزشی خصوصی خود خرید الپتیکال باشگاهی را در اولویت خود قرار دهند. انواع الپتیکال باشگاهی به طور طبیعی باید دارای وزن و استحکام و استقامت بالاتری باشند، اما خرید الپتیکال خانگی برای استفاده یک یا چند نفر با ویژگی‌ها و نیازها و وزن‌های مشخص در خانه است و می‌توان بر اساس آن نیازهای مشخص، اقدام به خرید الپتیکال خانگی و تمرین در خانه کرد.  

فروش الپتیکال

فروش الپتیکال در سایت هایپرجیم با دسته‌بندی‌های متنوع صورت می‌گیرد و هر کسی می‌تواند با توجه به ویژگی‌های که از یک دستگاه الپتیکال در نظر دارد، الپتیکال مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند. یکی از گروه‌بندی‌ها، فروش الپتیکال بر اساس برند آن است. بسیاری از مردم با توجه به شناخت خود از برند یا برندهای خاصی در بین انواع الپتیکال در آن برند به جستجو می‌پردازند و دسته‌بندی بر اساس نوع برند، فروش الپتیکال را برای این گروه از کاربران آسان ساخته است. تقسیم بندی دیگر بر اساس مقدار تحمل وزن انواع الپتیکال صورت گرفته و کاربران خانگی بر اساس آن باید به انتخاب و خرید الپتیکال مورد نیاز خود بپردازند. تقسیم‌بندی الپتیکال با توجه به تحمل وزن آن از 80 کیلوگرم شروع می‌شود و به بیش از 170 کیلوگرم می‌رسد. همچنین فروش الپتیکال با توجه به مغناطیسی یا الکترومغناطیسی بودن، و یا حتی نوع رنگ آن هم صورت می‌گیرد. چنانچه برای کسی قیمت الپتیکال در درجه اول اهمیت باشد و در پی گران‌ترین یا ارزان‌ترین الپتیکال، یا الپتیکال با قیمت مورد نظر خود باشد، با انتخاب تقسیم‌بندی قیمتی می‌تواند به نتیجه دلخواه خود برسد. گاهی هم کاربران دنبال کشور خاصی به عنوان سازنده الپتیکال هستند، که فروش الپتیکال بر اساس کشور سازنده را می‌توانند انتخاب کنند تا گزینه‌های موجود برای آنها به نمایش درآید. برای بعضی افراد هم پرطرفدارترین الپتیکال‌ها مهم است و مایلند بدانند پربازدیدترین الپتیکال‌ها کدامند. این دسته‌بندی نیز در سایت هایپرجیم موجود است و لیستی از پربازدیدترین‌‌ الپتیکال‌ها را در اختیار کاربران می‌گذارد.

الپتیکال ارزان و باکیفیت

الپتیکال ارزان و باکیفیت را هم در بین انواع الپتیکال موجود در سایت می‌توانید بیابید. بی‌گمان ارزان بودن، تنها شرط یک الپتیکال خوب و باکیفیت نیست. البته ارزان بودن از دیدگاه هر شخصی معنای خاصی دارد و نمی‌توان معنایی کلی برای همه زمان‌ها و برای همه افراد برای آن در نظر گرفت، اما می‌توان گفت الپتیکال ارزان و با کیفیت با توجه به برندهای دیگر، یا الپتیکال ارزان و با کیفیت با توجه به فروشگاه‌های دیگر در فروشگاه هایپرجیم به فروش می‌رسد. توجه داشته باشید که تلاش فروشگاه هایپرجیم، ارائه الپتیکال ارزان و با کیفیت نسبت به شرایط موجود است، پس برای خرید الپتیکال باشگاهی یا خانگی مورد نظر خود دو راه در پیش رو دارید. راه نخست آمدن به فروشگاه و نمایشگاه هایپرجیم و دیدن دستگاه الپتیکال از نزدیک است و راه دیگر خواندن ویژگی‌های الپتیکال مورد نظر در سایت هایپرجیم و خرید اینترنتی آن، که در هر دو صورت همکاران ما همواره آماده همراهی با شما هستند.

مارک خوب الپتیکال

مارک خوب الپتیکال را هم می‌توانید در فروشگاه هایپرجیم بیاید. با کمی توجه و دقت نظر در بین انواع برندهای موجود الپتیکال در سایت هایپرجیم، به تعداد زیادی از انواع مارک خوب الپتیکال برخورد خواهید کرد که دارای دوام و قدرت و کیفیت بسیار خوبی هستند. از نمونه‌های مارک خوب الپتیکال می‌توان به انواع الپتیکال ایمپالس اشاره کرد که در انواع باشگاهی و خانگی، و در دو نوع مغناطیسی و الکترومغناطیسی تولید می‌شود و دارای برنامه‌های تمرینی از پیش تعیین شده و بسیاری دیگر از ویژگی‌های مورد نیاز دستگاه‌های الپتیکال است. از الپتیکال کراس فیتنس هم می‌توان به عنوان مارک خوب الپتیکال نام برد که در چند نوع و با برنامه‌های پیشرفته تمرینی و ساختاری خوب و مطمئن ساخته شده‌اند. از برندهای دی اچ زد فیتنس، آذیموس، ونتورا، اکسترا، پروتئوس، و بسیاری دیگر از برندها نیز می‌توان به عنوان مارک خوب الپتیکال نام برد. نکته مشترک در انواع مارک خوب الپتیکال مجهز بودن آنها به برنامه‌های تمرینی از پیش تعیین شده، نمایشگرهای پیشرفته و حرفه‌ای با امکان نمایش تعداد ضربان قلب و تعداد تنفس و مقدار کالری مصرف شده و زمان صرف شده برای تمرین و مسافت پیموده شده، و بسیاری برنامه‌های کاربردی دیگر درکنار جابه‌جایی آسان و گارانتی و خدمات پس از فروش آنهاست.

7 / 10
از 11 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()