09377000080
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 5 دی 1395 در ساعت 44 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل صخره نوردی!

صخره نوردی از رشته های پر طرفدار نوجوانان و جوانان است که توانسته توجه بسیاری از این قشر از جامعه را به سمت خود جلب کند. برای آموزش و انجام این کار باید حتما علاقه مندان این رشته به کلاس های مخصوص آن میرفتند و با حضور خود تمرینات لازمه و گفته شده توسط مربی و دیدن آموزش های لازم کم کم در انجام این ورزش حرفه ای میشدند و میتوانستند به راحتی آن را انجام دهند.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تمام دستگاه ها و وسایل محیط پیرامون ما از این پیشرفت جا نمانده اند و توسط این پیشرفت ها دست کاری شده اند. تردمیل نیز از این قاعده مستثنی نیست و آن نیز با تغییراتی که بر روی آن انجام شده است، توانسته افراد زیادی را به سمت خود جلب کند.

طراحان و تولید کنندگان تردمیل، تردمیلی را طراحی و ساخته اند که توسط آن افراد علاقه مند به صخره نوردی میتوانند بدون نیاز به طناب، مربی و تجهیزات خاص لازم برای صخره نوردی بر روی آن آزادانه تمرین کنند و صعود موفقیت آمیزی برای صخره نوردی واقعی داشته باشند.صفحه این تردمیل طوری طراحی شده است که با زاویه 45 درجه خود میتواند به ورزشکار اجازه دهد تا موفقیت های مختلف برای صعودی خوب را تجربه و آموزش ببیند.

تردمیلی با زاویه 45 درجه ساخته شده است که ورزشکار به راحتی میتواند بدون نیاز به طناب، مربی و تجهیزات خاص صخره نوردی را بارها و بارها تمرین کند و موفقیت های مختلف را برای خود شبیه سازی کند و به راحتی زوایای مختلف صعودی خوب را برای خود طراحی کند و از انجام این تمرینات لذت ببرد.جالب است بدانید این تردمیل در هر دقیقه تقریبا 18 متر میچرخد و دارای 90 قسمت برجسته برای صعودی خوب و 600 موقعیت احتمالی بهتر برای جابه جا کردن نقاط جهت سخت تر شدن تمرینات ورزشکار علاقه مند به صخره نوردی برای تمرینی بهتر است.

این دستگاه جدید دارای صفحه مانیتوری است که میتواند به راحتی میزان کالری سوخته شده، زمان و میزان مسافت پیموده شده را محاسبه میکند و در اختیار کاربر خود قرار میدهد تا به وسیله آن ورزشکار از وضعیت عمومی بدنش مطلع بوده و ورزش خود را ادمه بدهد.با تولید این تردمیل علاقه مندان به صخره نوردی در هر زمان و مکانی میتوانند از این وسیله استفاده کنند و یک صخره نوردی بدون خطر و بدون وسایل خاص را انجام دهند و از آن لذت ببرند.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()