09377000080
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تردمیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین اقساطی فقط کالاهای موجود :

تردمیل یکی از تجهیزات ورزشی پرکاربرد است که در انواع خانگی و باشگاهی طراحی و به بازار عرضه شده است. این، یک دستگاه ورزشی هوازی برای دویدن در یک مکان ثابت است و البته یکی از ابتدایی ترین کارهای روزمره یعنی راه رفتن را شبیه سازی می نماید.

همچنین در کنار سایر تجهیزات ورزشی نظیر اسکی فضایی، دوچرخه ثابت و... در باشگاه و همچنین در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید تردمیل در چند سال اخیر بسیار توسعه یافته و افراد زیادی از این وسیله به عنوان یک دستگاه ورزشی برای کاهش وزن، تناسب اندام و صد البته روان آزاد استفاده می‌کنند.

تردمیل (Treadmill) را می‌توان شناخته‌شده‌ترین و مهم‌ترین دستگاه هوازی در میان انبوهی از تجهیزات ورزشی و بدنسازی نام داد. دستگاهی که عموماً برای شبیه‌سازیِ پیاده‌روی، دویدن یا راه رفتن در مسیرهای شیب‌دار طراحی شده است و از تاثیرگذارترین تجهیزات برای کم‌ کردن وزن، کالری‌سوزی و افزایش استقامت شناخته می‌شود. منظور از هوازی Aerobic exercise یا نرمش هوازی است. این دست از ورزش‌ها و نرمش‌ها سبب بهبود و تقویت سازوکارهای اکسیژن‌رسانیِ بدن می‌شوند و مستقیماً بر ارتقای عملکرد قلبی‌عروقی نیز اثر می‌گذارند؛ Cardiovascular یا قلبی‌عروقی، اصطلاحی است در ارتباط با همین فرایند‌ها. امروزه حتی اگر هرگز سراغ تردمیل نرفته باشید هم ممکن است سروکارتان به این دستگاه بیفتد.

برخی آزمایش‌ها و سنجش‌های مرتبط با قلب، با تردمیل انجام می‌شود و حضور این دستگاه در علم پزشکی حضوری اثرگذار و مهم تلقی می‌شود. تردمیل‌ پیش از رسیدن به عصر جدید و توسعۀ ابزارهای الکتریکی و برقی و موتوردار، برای بهره بردن از توانِ بدنیِ حیوانات اهلی یا انسان، و برای انجام دادن کارهای دشواری نیازمند نیرویی بیشتر از نیروی انسان، استفاده می‌شده است. آن ابزاهای قدیمی اغلب انواعی از آسیاب را شکل می‌دادند تا انسان یا حیوان با قدم زدن بر پله‌های تردویل به خرد کردن و آرد کردن دانه‌های خوراکی نایل آید. بعدها کاربرد تردمیل عجیب‌تر هم شد و حتی برای تنبیه و شکنجۀ زندانیان به کار برده شد! به همین خاطر در طول تاریخ، واژه‌های تردمیل و تردویل به جای هم و در توصیف مکانیسم‌های قدرتی و تنبیهی استفاده شده است.

با این همه، در اواخر قرن گذشته، و خاصه طیِ بیست سال اخیر، از تردمیل فقط و فقط در مقام ماشینی ورزشی و برای دویدن و پیاده‌روی در مکان‌های مسقف، چه خانه و چه باشگاه، یاد شده است. البته نباید کارکرد‌های درمانی آن را نیز از یاد برد. بسیاری از بیماران برای بازیابی توان و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، و بسیاری دیگر برای به تعویق انداختنِ کهنسالی یا مبارزه با اثراتِ آن، در مراکز فیزیوتراپی و پزشکی از تردمیل استفاده می‌کنند. اکنون فعالیت با تردمیل به‌جای اینکه آسیابی را راه بیندازد و آرد تحویل بدهد، به تسمه‌ای متحرک و پهن بدل شده است که موتوری الکتریکی آن را به حرکت درمی‌آورد و دویدن روی این تسمه ملازم است با یکی از موثرترین فعالیت‌های انسان؛ یعنی ورزش هوازی. چگونگی کار کردن دستگاه تردمیل در کلام ساده است: تسمه به واسطۀ موتور و دو غلتک‌ در پس و پیشِ تسمه به عقب می‌چرخد و شما را مجبور می‌کند تا با سرعتِ چرخشِ تسمه هماهنگ شوید. سرعت حرکت تسمه میزانی یا مقیاسی است برای دویدن و راه رفتن. یعنی سرعت دویدن هم تنظیم می‌شود هم اندازه‌گیری. نمایشگر در تردمیل‌ها وظیفه دارد تا این سرعت را به شما نشان دهد و همچنین فرمان‌های الکتریکی تعبیه شده در این دستگاه شما را قادر می‌سازد تا سرعت را کم و زیاد کنید و به این شکل، ورزش کردن با تردمیل، تماماً به دلخواه و بسته به توانایی‌هایتان تعریف می‌شود. هرچه مدل‌های تردمیل‌های موتوردار سنگین‌تر (با تحمل وزن بیشتر و اغلب در نمونه‌های باشگاهی) باشند، گران‌ترند. از طرف دیگر، مدل‌های ساده‌تر (اغلب نمونه‌های خانگی)، سبک‌تر و کم‌ هزینه‌تر از آب درمی‌آیند. نوع دیگری نیز از تردمیل‌ها نیز وجود دارد که بدون موتور طراحی می‌شوند و به تردمیل‌های مکانیکی معروف است. این تردمیل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فقط با حرکت کردن ورزشکار روی تسمه‌، امکان دویدن و راه رفتن میسر می‌شود. تردمیل از جمله پرفروش‌ترین تجهیزات ورزشی در سرتاسر دنیاست و از این حیث اخلاف مشهودی با دیگری دستگاه‌ها و تجهیزات ورزشی و بدنسازی مشابه دارد. ازهمین‌رو، صدها و صدها شرکت در دنیا مشغول طراحی و ساخت تردمیل‌های باشگاهی و خانگی و مکانیکی هستند و بازار تردمیل، صنعتی بسیار بزرگ و پرسود در دنیا به حساب می‌آید.

این روزها جوانان در اجرای روزانه ورزش بیش از پیش فعال بوده و جهت رسیدن به تناسب اندام مورد نظر و نیز تضمین سلامتی به سمت ورزش کشیده می‌شوند. البته ظهور دستگاه های ورزشی هوازی در این راه نقش به سزایی داشته است. تمرین بر روی تردمیل در باشگاه قبل از اجرای تمرینات سنگین بدنسازی روشی مناسب جهت گرم کردن بدن است.

نیز تمرین بر روی تردمیل موجب افزایش آمادگی جسمانی خواهد شد. همچنین افرادی که قصد کاهش وزن به طور گسترده را دارند می توانند با تمرینات متداوم بر روی تردمیل به تناسب اندام دلخواهشان برسند.
با توجه به درخواست های بی نظیر عموم مردم برای خرید این ماشین‌های دوست داشتنی، مراکز فروش در سراسر دنیا و ایران بسیار فعال بوده و انواع آن در طرح ها و مدل های متفاوت عرضه می‌شود.

فروش تردمیل همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی واقعی یکی از ویژگی هایی است که تلاش کردیم ضمن ایجاد بازار رقابتی، برای رفاه و آسایش روان مشتریان به کار ببندیم.

همچنین عرضه با قیمت مناسب یکی دیگر از آیتم های هایپرجیم خواهد بود. ما این گارانتی را درباره خودمان می‌کنیم که در کنار حفظ کیفیت اصیل محصولات، پایین‌ترین قیمت را پرداخت خواهید کرد.

در کنار تمام این موارد، کارشناسان تولید محتوای این شرکت، ضمن شناخت دقیق دستگاه‌ها، عالی‌ترین سطح صداقت و راستی را به کار برده و بیشترین میزان اطلاعات را در وبسایت، قرار می‌دهند.

قابلیت مقایسه محصولات در چنین شرایطی برای خریداران تردمیل، آسان‌تر خواهد شد. مضاف بر این، در صورتی که بررسی وبسایت، نتواند خریدار را نسبت به محصولی که می‌خواهد تهیه کند، راضی نگه دارد، اینجا فروشگاه حضوری در اختیار شماست.

همانطور که پیشتر ذکر شد، هیچ نیازی به هماهنگی پیش از خرید دستگاه‌ها چه هوازی و چه سایر محصولات ورزشی نخواهید داشت.

تمامی محصولات این صفحه که جهت عرضه تردمیل، طراحی شده است، مشتمل بر دو دسته بندی اصلی تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی است. در کنار این موارد می‌توانید سایر دسته‌بندی‌های این محصول را نیز ببینید. تردمیل بدون موتور، یکی دیگر از این دسته‌بندی‌ها است.

 ارسال تردمیل در شهرستان تا باربری شهر شما رایگان خواهد بود و در تهران ارسال تردمیل و نصب آن رایگان انجام می شود.

در پایان این نکته را در نظر داشته باشید که ما به سراسر ایران، ارسال خواهیم داشت. برای شهر تهران تا درب منزل همراه خواهیم بود و برای شهرستان‌ها تا محل باربری.

همچنین ارائه 1 سال خدمات گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بدون هیچگونه "اما" و "اگر"، اقدامی است که هایپرجیم را می‌تواند متمایز کند.

در ادامه اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

تردمیل یکی از محبوب ترین دستگاه های هوازی است که این روزها علاوه بر محیط باشگاه، بین افراد خانه نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. همان طور که می دانید استفاده از تردمیل کار چندان مشکلی نیست و در کمترین زمان پیر و جوان قادرند با انواع تردمیل ورزش کرده و به تناسب اندام و لاغری برسند. در سراسر دنیا تولید کنندگان بسیاری اقدام به عرضه انواع تردمیل کرده و نیز برندهای متفاوتی در جهت تولید انواع تردمیل با کیفیت و مرغوب، رقابتی تنگاتنگ داشته اند که بسیاری از برندهای تردمیل نیز توانسته اند طرفداران زیادی در قشرهای مختلف در سراسر دنیا بدست آورند. تردمیل برای افرادی که قصد تقویت عضلات میانی و مرکزی بدن و نیز تقویت عضلات اندام پایین تنه و ساق پا را دارند، گزینه ای بسیار مناسب است.

تردمیل

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش تردمیل هایپرجیم

استفاده از تردمیل به طور چشمگیری منجر به لاغری و کاهش وزن خواهد شد. برای اینکه بتوانید از تردمیل نتیجه دلخواه و البته اصولی بگیرید باید در زمان استفاده از تردمیل برنامه تمرینی و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. اینکه کدام از انواع تردمیل برای شما مناسب است بسیار اهمیت دارد. تردمیل خانگی با قدرت موتورهای معینی تولید می شوند و تردمیل باشگاهی نیز دارای قدرت موتور بیشتری است که می تواند وزن بیشتری را تحمل کند و شما نیز مدت زمان بیشتری با تردمیل باشگاهی قادرید ورزش و تمرینات تان را انجام دهید و به اهدافتان برسید.

تاثیر تمرین بر روی تردمیل چند برابر راه رفتن و دویدن بر روی زمین خواهد بود. به همین دلیل تولید انواع تردمیل در مدل تردمیل خانگی برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند، اما فرصت رفتن به باشگاه بدنسازی را ندارند، آغاز شد تا بتوانند به راحتی در منزل به اجرای تمرین بر روی تردمیل بپردازند. تردمیل باشگاهی با موتورهای AC نسبت به موتورهای DC تردمیل خانگی، قدرت بیشتری دارد و مدت زمان بیشتری می‌تواند روشن بماند و افراد با وزن های زیادتری بر روی تردمیل باشگاهی ورزش انجام دهند. استفاده از قابلیت شیب در تردمیل خانگی و بعضی از انواع تردمیل های باشگاهی به شما کمک خواهند کرد که کارآیی قلب و عروق، استقامت عضلانی خود را بیشتر کنید. فروشگاه اینترنتی خرید و فروش تردمیل هایپرجیم یکی از کامل ترین فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور است که سعی کرده است بهترین برندهای تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی را گردآوری کند و با مناسب ترین قیمت تردمیل را در اختیار شما قرار دهد.

تردمیل

خرید تردمیل

برای خرید تردمیل باید حسابی تحقیق کنید و نکات زیادی را اعم وزن، ابعاد، ضربه گیرها و مواردی از این قبیل را ... در نظر داشته باشید. برای خرید تردمیل به فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه کنید و از راهنمایی های مشاوران مجرب آن نیز استفاده نمایید. در تردمیل برای کاهش فشار به زانوها در زمان راه رفتن و دویدن ضربه گیرهای متفاوت و خوبی تعبیه شده است که در زمان خرید تردمیل بهتر است به این نکات نگاه ویژه ای داشته باشید. در زمان خرید تردمیل به کنسول یا میز فرمان تردمیل نیز توجه کنید تا ببنید تردمیل مورد نظرتان چه امکاناتی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

قیمت تردمیل

قیمت تردمیل در دو گروه تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی متفاوت است. حتی قیمت تردمیل با زیاد و کم شدن قدرت موتور تردمیل متفاوت است. قیمت تردمیل برای بسیاری از افراد در وهله اول مهم است و البته توجه داشته باشید که قیمت تردمیل تنها ویژگی انتخاب شما برای خرید تردمیل نباشد. قیمت تردمیل در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم شرکتی بوده و بسیار مقرون به صرفه و مناسب در نظر گرفته شده است. اگر قصد خرید تردمیل را دارید کمیت را فدای کیفیت نکنید و همیشه در وهله اول بعد از بررسی قیمت تردمیل به ویژگی های تردمیل نیز توجه نمایید.

تردمیل

تردمیل ارزان

در زمان خرید تردمیل به دنبال تردمیل ارزان نباشید، کیفیت بیش از هر چیز دیگری در زمان خرید تردمیل اهمیت دارد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم تردمیل ارزان با کیفیت را به شما عرضه خواهد کرد تا شما بتوانید علاوه بر استفاده از مناسب ترین قیمت تردمیل از کیفیت خوب آن نیز بهره مند شوید و خرید تردمیل خوبی را تجربه نمایید.

تردمیل امروزه به یکی از واجب ترین وسیله ها برای رفاه حال و ارتقای سلامتی مان تبدیل شده است که با خرید تردمیل می توانیم سالم و با اندامی متناسب زندگی کنیم. خرید تردمیل ارزان به تمام افراد با هر توان مالی کمک خواهد کرد بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز تمرینات ورزشی مناسبی انجام داده و سبب ارتقای سلامتی شان شوند. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید تردمیل ارزان به شما کمک خواهد کرد و به صورت حضوری یا غیر حضوری خرید تردمیل ارزان اما باکیفیتی را تجربه نمایید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 112 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()