تخت ماساژ آلومینیومی ریلکس PVD1S28

10 / 10
از 1 کاربر

Relax PVD1S28 Massage Table

محصولات >> ماساژور >> دستگاه ماساژور >>
کد کالا : 128
قیمت : 3,300,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 3,300,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

تخت ماساژ آلومینیومی ریلکس PVD1S28 ساخت کشور چین می باشد. این تخت قابلیت تنظیم ارتفاع از 62 تا 82 سانتی متر دارد و دارای ابعاد 82*71*184 سانتی متر است. تخت ماساژ ریلکس فوم نرمی داشته که ضخامت روکشی 5 سانتی متری دارد و وسیله ای ضروری برای انجام دادن ماساژی خوب است و روی تخت ماساژ دو محل نگهدارنده سر تعبیه شده است که قابلیت تنظیم نیز دارند و برای زمانی که افراد برای ماساژ دیدن قسمت پشت بدن به شکم روی تخت می خوابند بسیار پرکاربرد است، زیرا اگر این سوراخ ها نباشد به افراد احساس خفگی دست می دهد و روی تخت راحت نیستند و نمی توانند مدت زمان زیادی در وضعیت خوابیده قرار بگیرند. وجود سوراخ در دو طرف تخت به شما کمک می کند تا بتوانید از هر دوطرف آن استفاده کنید و محدود به سمت نباشید.

در قسمت کناری این تخت برای استراحت و قرارگیری خوب دست ها، محلی تعبیه شده است که این امکان را برای دست ها فراهم می کند تا در راحت ترین حالت خود قرار بگیرند. تخت ماساژ ریلکس فریم آلومنیومی سبکی دارد که ظرافت زیادی جوشکاری شده است. وزن این تخت 16 کیلوگرم است و کاربر به راحتی در صورت لزوم می تواند آن را جابه جا کند. ماساژ دیدن باعث افزایش گردش خون در بدن، انعطاف پذیری عضلات و ستون فقرات، بیشتر شدن تعادل بدن می شود که اگر در زمان اجرای ماساژ روی تخت مناسبی قرار گرفته باشید، مزایای ماساژ برای شما دوچندان خواهد شد.

این تخت قابلیت بالا آمدن دارد می توانید قسمتی از این تخت را به عنوان تکیه گاه استفاده کنید و روی آن بنشینید و در حالت نشسته ماساژ ببینید. تخت ماساژ ریلکس لبه های مربعی شکلی دارد و قادر است تا وزن 204 کیلوگرم را تحمل کند. زمانی که بدن را ماساژ می دهید به طور طبیعی سروتونین یعنی ماده‌ای شمیایی که خاصیت ضد دردی دارد تولید خواهد شد. با کمک ماساژ تراپی می توانید کیفتیت خوابتان را بهتر کنید و خواب راحتی را تجربه نمایید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()