>> >> >> >>
کد کالا : 18230
قیمت : 95,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 95,000,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

تردمیل مکانیکی تایگر اسپرت مدل TS-X3000B یک تردمیل بدون موتور است. تردمیلی که با نیروی پاهای ورزشکار به حرکت درمی‌آید و نیازی به هیچ‌گونه برق و باطری ندارد. شاید تصور بر این باشد که عصر عصر دستگاه‌های دیجیتالی است و جایی برای سازه‌های مکانیکی صرف باقی نمانده است. اما وجود تردمیل‌های مکانیکی، که کاربردهای خاص خود را دارند، ناقض این ادعاست.

با این حال این مدل از تردمیل تایگر اسپرت دو ویژگی جالب توجه هم دارد. نخست اهرمی برای تنظیم مقاومت دارد و دوم به یک کانتر دیجیتالی مجهز است، که برخی از داده‌های لازم را برای کاربر شمارش کند. حالت قوس‌دار تسمه، تجربه‌ای دیگر از دویدن را برای شما به ارمغال خواهد آورد. گذشته از این، طراحی این تردمیل مکانیکی نیز بسیار ساده و کارآمد انجام گرفته است. 

تحمل بالای وزن این محصول باعث شده تا افراد زیادی بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. از مزیت‌های این ابزار ورزشی عرض زیاد تسمه آن است که فضای خوبی برای تمرین در اختیار ورزشکار قرار می‌دهد. این تردمیل بدون موتور مجهز به پایه‌هایی‌ست که از تکان‌های شدید و لغزش دستگاه در زمان تمرین جلوگیری می‌کند.

در طراحی این دستگاه از دو رنگ مشکی و آبی استفاده شده که البته رنگ مشکی آن غالب است. این رنگ‌ها جذابیت این وسیله ورزشی را بیشتر کرده و سبب جلب توجه خریدار می‌شود. استفاده از این وسیله ورزشی هزینه برق ندارد و برای افرادی که به باشگاه می‌آیند نیز جذاب است.

تنها نکته مهم در مورد این وسیله ورزشی این است که افراد دارای جراحت و آسیب دیدگی حتما قبل از تمرین با این ابزار ورزشی با پزشک معالج خود مشورت کنند. از این دستگاه می‌توان برای بهبود و افزایش دامنه حرکتی ماهیچه‌ها نیز استفاده کرد.

 

مزایا

- دارای اهرم تنظیم مقاومت
- محاسبه گر دیجیتالی (کانتر)

معایب

مشخصات فنی

شرایط اقساط

 تست  تست  تست  تست
       
       
       
       

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()