زیرانداز تردمیل توربو فیتنس

Substrate Turbo Fitness Treadmill

>> >> >> >>
کد کالا : 0655
قیمت : 290,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 290,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

استفاده از زیرانداز تردمیل توربوفیتنس نه تنها سبب گرفتن صدا می شود و نمی گذارد روی زمین تردمیل سر بخورد. زیرانداز تردمیل توربوفیتنس از حرکات اضافی در زمان استفاده جلوگیری می کند. از دیگر مزیت های استفاده زیرانداز تردمیل توربوفیتنس جلوگیری از نفوذ گرد وغبار و چسبیدن آن به موتور تردمیل است. گرد و غبار زیاد سبب خرابی موتور و غلتک های تردمیل خواهد شد و با استفاده از زیر انداز تردمیل توربو فیتنس کمک می کند تا این مشکلات و خرابی ها به وجود نیایند و دچار مشکلی نشوید.

در زمان استفاده از تردمیل و اجرای تمرینات بر روی تردمیل فشار وارد می شود و برای جلوگیری از حرکت و صفر شدن سر و صدا یکی از بهترین کارها استفاده از زیرانداز تردمیل توربوفیتنس است. صدای تردمیل علی رغم داشتن ضربه گیر مخصوصا در زمان دویدن روی تردمیل اجتناب ناپذیر می باشد. راه حل ساده از بین بردن این سر و صدا استفاده از زیرانداز مخصوص تردمیل مانند زیرانداز تردمیل توربوفیتنس است. استفاده از زیرانداز تردمیل توربوفیتنس نیز سر و صدا و مشکلات خرابی تردمیل را به صفر خواهد رساند. ضخامت زیرانداز تردمیل توربوفیتنس 6 میلی متر بوده و وزن آن 3000 گرم می باشد. زیرانداز تردمیل توربوفیتنس تولید تایوان بوده و قابلیت شستشو نیز دارد و می توانید در زمان لازم زیرانداز تردمیل توربوفیتنس را بشورید و تمیز نگه دارید. زیرانداز تردمیل توربوفیتنس از فیبر یا لاستیک انعطاف پذیر تولید شده و ابعاد آن 92*203 سانتی متر می باشد. زیرانداز تردمیل توربوفیتنس لیز بوده و روی زمین کاملا ثابت قرار می گیرد. زیرانداز تردمیل توربوفیتنس را می توانید برای انواع تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی استفاده نمایید.

زیرانداز تردمیل توربو فیتنس دوام بالا و مقاوت خوبی می باشد و قیمت به صرفه آن باعث می شود تا همه افراد بتوانند از این وسیله استفاده کرده و با خیالی آسوده ورزش خوبی را تجربه کنند. داشتن فیبر در زیرانداز تردمیل توربوفیتنس سبب می شود این زیرانداز به کف اتاق بچسبد و کف اتاقتان نیز صدمه ای وارد نخواهد شد. اگر کف اتاق فرش یا موکت داشته باشد نیز بهتر است از زیرانداز تردمیل توربوفیتنس استفاده کنید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()