ست مانتو و شلوار نایک

Nike Mantle and Trousers

>> >> >>
کد کالا : 6521
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 295,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 295,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

ست مانتو و شلوار نایک؛ می توان از این ست برای اجرای ورزش یا به صورت روزانه استفاده نمود. جنس این پوشاک ورزشی کتان کش بوده که بسیار مناسب برای اجرای حرکات ورزشی ست؛ یکی از ویژگی های لباس ورزشی این است که با پوشیدن آن ها بتوان به راحتی خم شد یا حرکت های کششی را انجام داد، بدون اینکه احساس ناراحتی کرد، شما می توانید با پوشیدن این لباس حرکت های ورزشی گوناگون را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. طراحی این ست ورزشی بسیار شیک است و در تن حالتی جذب دارد که لوگوی نایک در قسمت سمت چپ آن حک شده است.

این لباس دارای کلاه بوده و باز و بستن کردن آن به سادگی از طریق زیپ انجام می شود؛ دارای دو عدد جیب است و در قسمت سر آستین ها برای جلوگیری از بالا رفتن آستین در حین تمرین حقله ای وجود دارد که می توان انگشت شست را در آن قرار داد. شلوار این پوشاک ورزشی از تن خور بسیار شیکی برخوردار بوده و به دلیل کشی بودن حالتی جذب دارد که در قسمت پایین راسته می شود و با این حال که جذب است اما در تن راحت می باشد.

از خصوصیات لباس ورزشی علاوه بر راحتی حین تمرین، این است که در تن جلوه ای زیبا داشته باشد تا ورزشکار را بیش از پیش به اجرای ورزش ترغیب نماید؛ همچنین پوشاک ورزشی باید حین تمرین خشک بماند تا مانع از حس بد به ورزشکار شود که این امر بستگی به جنس لباس خواهد داشت. با تهیه این ست ورزشی با توجه به این امر که در تن به خوبی جلوه می کند نه تنها احساس راحتی خواهید کرد بلکه بیشتر از قبل به سمت ورزش کشیده می شوید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نسترن :
1 0
ببخشید این الان مانتو شلوارو باهم قیمت زدید 165 هزار تومن؟؟؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()