>> >> >>
کد کالا : 0505
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 125,000 (تومان)
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 125,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

جنس لباسی که برای ورزش انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که بتواند برای بدن تهویه مناسبی را انجام دهد و از همه مهم تر برای حرارت بدن تعادل ایجاد کند. یک لباس ورزشی مناسب باید‌ راحت باشد و اند‌ام شما را زیباتر نشان دهد و از همه مهم تر آنکه جلوی تعریق بد‌ن شما را نیز بگیرد. شلوار اسلش مردانه جردن پارچه مرغوب، لطیف و مدل اسلش دارد و مناسب تمام فصول سال می باشد و می تواند از شما در برابر سرما محافظت کند. لباس در حقیقت یعنی پارچه و این گزینه بسیار اهمیت دارد و بعد از تایید آن باید به سراغ انتخاب مدل یا سایز و ... بروید. زمانی که جنس لباسی که می خرید مرغوب باشد نگه‌داری،‌ شستشو، اتو كردنش و ... یا در کل کارهایی که در مورد یک لباس دارید به سادگی انجام خواهند شد.

در زمان خرید لباس مخصوصا شلوار اسلش مردانه جردن به یاد داشته باشید که خیلی تنگ یا خیلی گشاد نباشند و در حقیقت برازنده شما باشد. شلوار اسلش مردانه جردن برای انجام کارها؛ ورزش و حتی استفاده روزمره یا در طبیعت برای تفریح بسیار مناسب است. فراموش نکنید که لباس تنگ زودتر فرم و حالتش را از دست می‌دهد و در ضمن تهویه پوست شما دچار مشكل می شود و احتمال ابتلا به عفونت‌های پوستی نیز در شما افزایش پیدا می کند.. شلوار اسلش مردانه جردن بسیار راحت هستند و با شلوار اسلش مردانه جردن به راحتی می توانید برای مدت زمان طولانی پیاده روی، رانندگی و ... از آنها استتفاده نمایید.

کمر و دم پای شلوار اسلش مردانه جردن اسلش کشی بوده و بر روی بدنه آن نشانه جردن نیز قرار دارد. برای اجرای تمرینات ورزشی و حتی راحتی و سلامتی بدن در طی روز باید از لباس و کفش های با کیفیت و راحتی استفاده کرد. این کار زمانی اهمیت بیشتری پیدا م یکند که شما قصد اجرای ورزشی به صورت حرفه ای دارید. حتما می دانید که استفاده از پوشاک ورزشی و کتونی ورزشی از قواعد اصلی ورزش به شمار می آید که با رعایت این موارد، می توانید مانع از خستگی زودرس شده و حتی موجب بهبود عملکرد حین تمرین شوید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()