لگ مردانه آندر آرمور

26/5000 Under Armour Men's Sports Track

>> >> >>
کد کالا : 6508
سایز :
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

لگ ورزشی مردانه آندر آرمور؛ از سری پوشاک ورزشی بوده که این روزها در بین جوانان و ورزشکاران کارآیی بسیاری دارد. استفاده از این لگ ورزشی در باشگاه یا حین اجرای تمرینات باعث عملکرد هرچه بهتر فرد و نیز افزایش سرعت و چابکی خواهد شد، به همین دلیل است که اکثر افراد به استفاده از آن روی آورده اند. همانطور که می دانید برند آندر آرمور در تولید محصولات خود از بهترین مواد و اجناس استفاده می نماید؛ این لگ ورزشی همچنین از جنس آیرو می باشد که علاوه بر سبکی، بسیار نرم بوده و باعث راحتی هرچه بیشتر ورزشکار حین اجرای تمرین می شود.

این لگ طرح دار بوده و همین امر موجب می شود که ست کردن آن با سایر لباس ها در رنگ های متنوع و نیز کتانی اسپرت امکان پذیر باشد؛ همچنین در قسمتی از لگ که هیچ طرحی ندارد، لوگوی برند آندر آرمور حک شده است. کمر این لک کاملا کشی بوده و افراد با سایز های متفاوت می توانند از آن استفاده کنند؛ طول قد این لگ به دلیل کشی بودن به خوبی اندازه پا خواهد شد که در قسمت مچ پا نیز دوختی کشی دارد و از بالا رفتن آن حین تمرین جلوگیری می کند.

مدل این لگ کاملا جذب و چسبان بوده که به خوبی اندام و عضلات را نشان می دهد و با توجه به جنسی که دارد هوا را به داخل نفوذ داده و مانع از تعریق بیش از حد حین اجرای ورزش می شود. پوشش این لگ در تن هنگام ورزش باعث می شود که فرد تمامی حرکات کششی را به راحتی اجرا کرده و به دلیل کشی بودن آن هیچ مانعی برای خم کردن زانوها و بدن نداشته باشد؛ همچنین گزینه مناسبی برای فصول سرد بوده که باعث گرم نگه داشتن پا خواهد شد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()