مسگری ایستاده فلزی

Twister Exercise Machine

>> >> >> >>
کد کالا : 5481
قیمت : 410,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 410,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

در همه حال داشتن اندام متناسب باعث نمایان شدن هرچه بهتر لباس در تن خواهد شد، بنابراین افرادی که از داشتن چربی های اضافه اطراف شکم و پهلو رنج می برند، می دانند انتخاب لباسی مناسب که اندام را زیبا جلوه دهد کاری سخت است. اما می توان به راحتی با اجرای تمرینات روزانه به تناسب اندام رسید؛ تنها کافیست یک مسگری تهیه کنید و هر روز بر روی آن شروع به تمرین نمایید.

دستگاه مسگری وسیله ای ورزشی ساده و همچنین جالب است که جهت از بین بردن چربی های اضافه اطراف شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد. تمرین با این وسیله بسیار آسان بوده و می توانید با قرار گرفتن بر روی آن، دسته را گرفته، کمر و بالاتنه را صاف و بی حرکت نگه دارید و پاها را به سمت چپ و راست بچرخانید. تمرینات متداوم بر روی مسگری نه تنها موجب از بین رفتن چربی های اضافه در نواحی شکم و پهلو خواهد شد، بلکه موجب تقویت عضلات مرکزی بدن و ستون فقرات می شود. علاوه بر این افرادی که از مشکلات نخاعی رنج می برند، پس از مشورت با پزشک معالج، می توانند با ورزش متداوم بر روی مسگری توانایی خود را افزایش دهند.

بهتر است قبل استفاده از این وسیله ورزشی ابتدا کمی بدن را گرم کنید تا بر روی مسگری با انعطاف پذیری بیشتری تمرین را اجرا نمایید. این دستگاه جهت تقویت ماهیچه های شکم، کمر، ستون فقرات، افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات و پشت کاربرد بسیاری دارد. چرخش کمر با کشش متعادل در ماهیچه های کمر تاثیر بسزایی در باز کردن کانال ها و رگ ها و تسریع در گردش خون و تقویت عضلات کمر خواهد داشت. با توجه به این که فریم این مسگری از جنس فلز بوده، قادر است افراد تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل نماید؛ وزن آن سبک است که به راحتی قابل جا به جایی می باشد و حتی در کمترین فضا قرار می گیرد و در قسمت دسته ها دارای فوم است که مانع از فشار و تعریق حین تمرین به کف دست خواهد شد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()