>> >> >> >>
کد کالا : 1700
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

از هالتر در ورزش بدنسازی و پاورلیفتینگ می توانید استفاده نمایید. میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری نمونه ای میله هالتر در برند رکورد است که صفحه های وزنه در آن جای می گیرند و ورزشکاران برای افزایش اجرای قدرت حرکات از هالتر استفاده می کنند. استفاده از میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری با قطر 3 سانتی متر باعث افزایش حجم عضلات می شود. میله هالتر استیل رکورد برای انجام حرکات بدنسازی در داخل باشگاه یا در خانه  مناسب است و با کمک آن می توانید حرکت بدنسازی مانند جلو بازو، حرکات پاور لیفت، حرکات اسکات، پرس سینه، حرکت برای هر دو سر عضله های دوسربازویی و ... را انجام دهید. میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری وسیله ای برای نگه داری وزنه های مختلف در اوزان گوناگون می باشد. اغلب ورزشکاران و مربیان معتقدند که برای اینکه بتوان حرکت ها و تمرینات را با قدرت بیشتری انجام داد و در زمان اجرای درست آنها نیز کاملا تسلط داشت، بهترین کار استفاده از میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری می دانند.
تمرین با میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری توان انجام حرکات بدنسازی را در بدن تان بالا خواهد برد و تسلط بیشتری بر اجرای حرکات خواهید داشت. استفاده از میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری باعث افزایش حجم در عضلات شما خواهد شد. در زمان استفاده از میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری عضلات کناری هماهنگی و تعادل بدن را به عهده می گیرند و انقباض قوی عضلات آنها را تقویت کرده و پرورش می دهد.
میله هالتر در سایزهای متفاوت از 1.20 تا 2 متر برای اجرای تمرینات گوناگون ساخته شده اند و این میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری کاربرد بیشتری برای شما خواهد داشت. جنس میله هالتر استیل رکورد 170 سانتی متری همان طور که از نام آن پیداست استیل بوده و بسیار مقاوم است. رکورد از کمپانی های تولید انواع وزنه، میله هالتر و ... می باشد که محصولات با کیفیت و بادوامی هستند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()