میل شنای T شکل تن زیپ

Tanzib T-shaped shower

>> >> >> >>
کد کالا : 021
قیمت : 30,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 30,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

انجام دادن شنا برای هر سن و سالی بسیار مناسب است و بهترین حرکت ورزشی می باشد که می توانید در هر مکانی بدون نیاز به وسیله آن را انجام دهید. انجام حرکت شنا کمک می کند تا عضلات بالاتنه را درگیر کرده و آنها را قدرتمند سازید. میل شنای T شکل تن‌‌زیب یکی از ابزارهایی می باشد که با استفاده از آن می توانید تمرین شنای راحتی را تجربه نمایید. این وسیله قابل استفاده در همه مکان هاست و بر روی هر سطحی قابل استفاده می باشد.

میل شنای T شکل تن‌‌زیب پایه های پلاستیکی برای جلوگیری از سرخوردن، لق زدن داشته و ظاهری زیبا و طراحی منحصر به فردی نیز دارد. مدل های مختلفی شنا سوئدی انجام می شود و شکل خوابیده آن را می توانید به راحت ترین شکل با کمک این میل شناهای تن زیپ انجام دهید. با انجام دادن شنا همان طور که اشاره شد گروه‌های اصلی عضلانی بالا تنه خود را تقویت نمایید و اما اگر این کار را به درستی انجام ندهید می‌تواند به مچ دست‌های تان فشار بدی را وارد کنید و دچار مشکل شوید.

انجام دادن حرکت شنا سوئدی با کمک میل‌های شنا بسیار آسان است و اگر حتی فرد مبتدی باشید می توانید با کمک این وسیله به راحتی شنا را انجام دهید. با استفاده از میل شنای T شکل تن زیپ دست هایتان را روی زمین قرار نمی دهید و از طریق این وسیله حرکت را راحت تر انجام خواهید داد. برای اجرای این حرکت کافیست میله ها را به آرامی گرفته و خود را تا جایی که می شود پایین آورده و آرام تا بالاترین حد بالا بکشید و این حرکت را به دلخواه و البته با توجه به توان بدن تان تکرار کنید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()