09377000080
سبد خرید 0
تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 204500
قیمت : 135,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 135,000,000   (تومان)
˄˅

                                                                                                            

بررسی تخصصی و اجمالی

بالا رفتن از پله، تمرینی هوازی و کم فشار قلمداد می‌گردد که برای اکثر افراد بی‌خطر است. ازاین‌رو، برای شبیه سازی پله‌نوردی در باشگاه‌های ورزشی می‌توان از پله برقی باشگاهی فورد فیتنس مدل FA1000 استفاده نمود. سوزاندن کالری، بهبود تعادل و تقویت عضلات قلبی از مزایای کلی این دستگاه بدنسازی به شمار می‌روند و این دستگاه ثابت هوازی به ورزشکاران امکان می‌دهد عضلات مرکزی و پایین تنه را فرم دهند.

اگر بخواهیم از لحاظ ظاهری پله برقی باشگاهی فورد فیتنس مدل FA1000 را مورد بررسی قرار دهیم، رنگ یکپارچه مشکی دستگاه، ابهت خاصی به آن می‌بخشد و طراحی عمودی آن اجازه می‌دهد به راحتی در محیط‌ باشگاهی جا بگیرد. این دستگاه از 3 پله تشکیل شده که جای پای بزرگ با ارتفاع مناسب، این اطمینان را می‌دهد که دستگاه قدرتمند، تجربه‌ای عالی از پله‌نوردی را بدون اشغال فضای بیش از حد فراهم می‌کند. از طرفی، در دو طرف پله‌ها دسته‌هایی قرار دارند که در حین حرکت می‌توان آن‌ها را نگه داشت که برای حفظ ایمنی کاربران خصوصا افراد مبتدی اهمیت خاصی دارد. ردپای جمع‌وجور و ساختار مقاوم، پله برقی را به وسیله‌ای پرکاربرد در هر فضای تناسب اندام تبدیل می‌کند و نوید تمرینات متناوب پرفشار را در طراحی ساده می‌دهد.

پله برقی باشگاهی فورد فیتنس مدل FA1000 از قابلیت‌ پیشرفته پایش ضربان قلب برخوردار است که توسط سنسورهای روی دسته‌ها اندازه‌گیری شده و داده‌های دقیقی را در لحظه بر روی نمایشگر نشان می‌دهد. این ویژگی به ورزشکاران کمک می‌کند، شدت تمرینات را بر اساس ضربان قلب تنظیم کنند و حداکثر کارایی را در هر جلسه داشته باشند. قاب فلزی با پوشش پودری، دوام و طول عمر پله برقی باشگاهی فورد فیتنس مدل FA1000 را تضمین می‌کند. در ضمن، تحمل وزن بیش از 180 کیلوگرم به کاربران سنگین وزن نیز اجازه می‌دهد با خیالی آسوده و حس امنیت، تمرینات خویش را انجام دهند.

مزایا

مثبت تحمل وزن نامحدود
مثبت عملکرد: ژنراتوری
مثبت نمایشگر LCD
مثبت دارای برنامه‌های پیش‌فرض
مثبت دارای ۳ پله
مثبت اطلاعات نمایشگر: سرعت، کالری مصرفی، زمان، تعداد ضربان قلب
مثبت نگهدارنده بطری آب
مثبت نگهدارنده تبلت و موبایل
مثبت وزن دستگاه: 195 کیلوگرم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()