>> >> >> >>
کد کالا : 404
قیمت : 150,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 150,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

با استفاده از کتل بل می توانید بر روی تمام عضلات بدن تان کار کنید و حرکت را بدون اینکه به بدن تان آسیبی وارد شود، راحت تر اجرا نمایید. با استفاده از کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد تمرینات بدنسازی سریع تری می توانید اجرا کنید و حرکات پرتاپی انجام دهید. کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد فشار بیشتری روی عضلات وارد می کند و از همه مهم تر اینکه به ستون فقرات و تعادل شما لطمه ای وارد نخواهد کرد. استفاده از کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد سبب افزایش حجم و قدرت عضلات شما خواهد شد.

کتل بل وسیله ای فوق العاده برای تقویت عضلات و چربی سوزی است و نسبت به دمبل و هالتر برای ورزشکار کاربردی تر می باشد. کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد از چدن ساخته شده است و دارای روکشی در قسمت بدنه می باشد. کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد محصول کشور چین است و با کیفیتی بسیار عالی که هم بانوان و هم آقایان در ورزش هایی مانند بدنسازی و هم انواع تمرینات هوازی می توانند از این کتل بل استفاده کنند.

کتل‌ بل دسته ضخیمی دارد و این دسته به افزایش نیروی دست تان نیز کمک زیادی خواهد کرد. کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد بر روی زمین لیز نمی خورد و به شما آسیبی نخواهد رساند. کتل بل روکش دار 4 کیلوگرمی رکورد دارای ابعاد 8*15*15 سانتی متری بوده و قطر آن 90میلی متر است. با استفاده از کتل بل در خانه یا باشگاه می توانید قدرت عضلانی عضلات خود را افزایش داده و سبب افزایش حجم آنها شوید و حتی می توانید از این طریق میزان چربی سوزی بدن را نیز افزایش دهید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()