کفش ویکو 3026M4

Vico 3026M4 Shoes

>> >> >>
کد کالا : 3026
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 363,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 363,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

این کفش ورزشی ویکو علی رغم استحکامی که دارد، دارای لایه های منعطفی می باشد که در زمان راه رفتن و دویدن از آسیب دیدن و وارد شدن فشار به کمر و پاها جلوگیری می کند. کفی این کتونی ویکو انعطاف پذیر بوده و علاوه بر کم کردن بوی بد پا از لیز خوردن درون کفش ورزشی ویکو 3026M4 جلوگیری می کنند. پوشیدن این کتانی ویکو راحت می توانید سبک راه رفتنتان را نیز اصلاح کرده و بدون به وجود آمدن مشکلی در حین انجام دادن کارهای روزانه از آن استفاده کنید. پوشش بیرونی این کفش ورزشی ویکو 3026M4 بسیار سبک بوده و خنک می باشد که می توانید با خیالی راحت در گرمای تابستان از این کفش استفاده نمایید.

کفی کتونی ورزشی ویکو 3026M4 بسیار محکم و بادوام است و این استقامت از ضربات احتمالی که در زمان راه رفتن به پاها و کمر شما وارد می شود را کم می کند. کتونی پیاده روی ویکو دارای رویه ای از الیاف مصنوعی می باشد. کتانی ویکو با وزن سبکی که دارد برای انجام ورزش پیاده روی و دویدن کاملا مناسب است. این مدل از کفش ورزشی ویکو کفشی پیاده روی و طبیعت گردی است که با پوشیدن آن می توانید تسلط بیشتری برای دویدن نیز داشته باشید. رویه این کتانی ویکو 3026M4 علاوه بر خاصیت ضد آبی که دارد، دارای روزنه های بسیار کوچکی است که هوا را به داخل منتقل کرده و از به وجود آمدن بوی نامطبوع در فضای کفش جلوگیری می کند. آج های زیره این کفش ورزشی در زمان راه رفتن با زمین اصطکاک داشته و شما می توانید در زمان گردش در طبیعت از این مدل کفش استفاده کنید.

کفی نرم کفش ورزشی ویکو 3026M4 مانند ضربه گیر در هر بار اصابت پا به زمین فشار وارده به کمر را جذب کرده و به ستون فقرات و پاهایتان صدمه ای وارد نکند. کتانی ویکو 3026M4 علاوه بر زیبایی و پاهای تان را در شرایط راحتی قرار خواهد داد. کتونی ورزشی ویکو انتخاب کنید که در زمان پوشیدن آن در ناحیه پاشنه نرم و راحت باشید و پاهای شما نیز در کفش ویکو 3026M4 احساس راحتی کنید. کتانی ورزشی ویکو 3026M4 باید قدرت تحمل ضربات مداوم از پاشنه به پنجه پا را داشته باشد، قسمت میانی و پاشنه ی پای را کاملا در بر بگیرد و از آن محافظت کند. در عین حال فضای جلوی کتونی پیاده روی ویکو باید به شکلی باشد که به پنجه ی پاهایتان امکان تکان خوردن بدهد. کفش ورزشی ویکو 3026M4 از طریق بند باز و بسته می شود که می توانید به راحتی این کتونی ورزشی ویکو را بپوشید. در زمان خرید کفش ویکو 3026M4 علاوه بر زیبایی به راحتی پاهایتان و انتخاب سایز مناسب را حتما مد نظر قرار دهید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()